ویدئو کنفرانس

راه کاری نوین برای امروز و آینده

scopiavideoconferencing_hero_458x353

مبتنی بر زیرساختی قدرتمند، مقیاس پذیر و سازگار با ابزارهای مختلف ویدئویی

طراحی و ساخته شده بر پایه کیفیت HD، مقیاس پذیر، مقرون به صرفه، سازگاری با دیگر ابزارهای ویدئو کنفرانس و تجربه ای فراتر از آن چه تاکنون برای راه کارهای ویدئو کنفرانس ارائه شده است. با امکان دعوت از هر فردی، از هر نقطه ای، با هر ابزاری، در هر شبکه ای برای حضور در یک اتاق کنفرانس با حذابیت های بسیار زیاد، از ویژگی های بارز سیستم ویدئو کنفرانس Avaya Scopia می باشد.


scopiavideoconferencing_module1_458x353

ویدئو کنفرانس

امکان استفاده از استاندارهای مبتنی بر واحدهای چند نقطه ای کنفرانس (MCUs) با تراکم زیاد و عملکردی بی نظیر فراهم است. وجود فایروال های پیشرفته به حفظ امنیت این محیط برای برقراری ارتباط های راه دور میان شبکه های مختلف کمک می کند. وجود چنین سیستمی موجب در اختیار داشتن سیستم های ارتباطی یکپارچه با سرمایه گذاری مطمئن و حمایت از آن برای امروز و آینده می باشد.


scopiavideoconferencing_feature_458x353

1. تراکم بی نظیر مبتنی بر مقیاس پذیری

بدست آوردن کیفیت ویدئویی HD فقط با داشتن یک سخت افزار ترکیبی 1U با معماری نرم افزاری بی نظیر با وجود یک شتاب دهنده قدرتمند ویدئویی امکان پذیر شده است.

2. ویدئو کنفرانس و در پی آن ارتباطات یکپارچه(UC)

قابل اتصال به هر استاندارد ویدئو کنفرانس و سیستم های ارتباطی یکپارچه

3. مدیریت متمرکز و یکپارچه

قابل زمان بندی، مدیریت و نظارت بر استقرار و پیاده سازی سیستم


ScopiaVideoConferencing_module3_458x353

نرم افزار حرفه ای مدیریت کنفرانس ویدئویی

مدیریت شبکه ی ویدئویی خود را با فعال کردن ابزارهای مدیریتی مستقیم یا راه دور داشته باشید. یک سیستم ویدئو کنفرانس مقیاس پذیر که جایگزینی مطمئن برای توسعه ارتباط های مجازی در سازمان و کسب و کار شما می باشد.


ScopiaVideoConferencing_module4_458x353

فایروال و پیمایش شبکه ای

سیستم ویدئو کنفرانس Avaya Scopia مجهز به فایروال قدرتمندی بوده که امکان پیمایش های شبکه ای را برای حفظ امنیت در ارتباط های ویدئویی که معمولا میان شبکه های مختلف برقرار می شود فراهم می کند. راه کار ویدئو کنفرانس Avaya Scopia با داشتن چنین ابزارهایی بدون بروز هیچ گونه خطر امنیتی ملاقات های مجازی را میان شما و مشتریان، شرکا یا همکارانتان برقرار می کند.


scopiavideoconferencing_module4_458x353 (1)

ملاقات های مجازی برای نرم افزارهای پیام رسان و برنامه های کاربردی سیار

هر یک از همکاران یا شرکای شما در سازمان می توانند یک اتاق ویدئویی مجازی و مختص به خود داشته باشند و به سادگی آن را به هر کجا می خواهند با خود ببرند و به آسانی از داخل یا خارج سازمان در کنفرانس های ویدئویی شرکت کنند، البته همه ی این ابزارهای می توانند مدیریت شده و قابل برنامه ریزی با تنظیم های خاص باشند.


نتایج تست های فنی به نفع Avaya Scopia

عامل دسکتاپ و برنامه های کاربردی Avaya Scopia هفت برابر سریع تر از Polycom Real Presence است، اضافه بر این که کار کردن با آوایا لذت بخش تر و آسان تر است نسبت به راه کار دیگر که از آن نام برده شده است. این نتیجه ای است که گروه مستقل Tolly در یکی از آزمایش های خود به صورت گزارش که اصل آن را می توانید از لینک زیر دانلود کنید ارائه داده است.

دانلود گزارش آزمایش انجام شده توسط گروه مستقل Tolly


پلت فرم Scopia Elite 6000 Series MCU – دانلود بروشور

همکاری های موثر ویدئویی Avaya Scopia – دانلود بروشور

فایروال و مدیریت کننده ارتباطات شبکه ای – دانلود بروشور

ابزارهای ویدئو کنفرانس برای مایکروسافت لینک – دانلود بروشور

ابزارهای مدیریتی – دانلود بروشور


منبع: www.avaya.com (تغییراتی در مطالب بر اساس نیازهای بومی اعمال شده است.)

پیشنهاد ویژه: جهت دریافت فایل درخواست ارائه پیشنهاد آوایا، اینجا کلیک نموده و پس از دریافت و تکمیل فایل آن را به آدرس ایمیل info@parsakousha.ir ارسال نمایید.