ویدئو کنفرانس

ScopiaDesktopandMobileApplications_hero_458x353

ملاقات های ویدئویی، هر کجا و با هر وسیله ای

آیا می دانید ویدئو کنفرانس به شما اجازه می دهد تا در هر زمان و مکانی با همکاران، شرکای تجاری و مشتریان خود ملاقات داشته باشید. امروزه و با استفاده از ابزارهای آوایا می توانید صرف نظر از جایی که قرار دارید و یا ابزارهایی که در دسترس شما می باشد به سادگی ملاقات های ویدئویی داشته باشید.

Avaya Scopia اضافه بر این که به شما ابزارهایی را برای سرویس ویدئو کنفرانس بر روی کامپیوتر یا موبایل می دهد، این امکان را هم فراهم می کند تا بتوانید به سادگی اطلاعات و داده های خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و در این موارد به بحث و گفتگو با دیگران بپردازید. 

Avaya Scopia همه ی این سرویس های با ارزش را با کیفیت HD به شما ارائه می دهد.


1. یک تجربه کاربردی با ارزش

لذت ایجاد یک کنفرانس ویدئویی با راه کارهای برنده جایزه همکاری های ویدئویی، ابزارهای مدیریتی مدرن، دسترسی به تیم از هر کجا و با هر وسیله ای، یک تجربه کاربردی با ارزش است.

2. کاربرد آسان

به صورت خود آموز و آنی این برنامه را بر روی کامپیوتر یا موبایل خود نصب کنید و به سادگی با همکاران، شرکا و مشتریان خود یک ملاقات ویدئویی داشته باشید.

3. هزینه تامین، متناسب با نیاز شما و نه بیشتر از آن

خرید تجهیزات ویدئو کنفرانس همیشه کسب و کارها را با این نگرانی روبرو ساخته است که هزینه ی آن ممکن است برای سازمان زیاد باشد، حال آن که آوایا راه کارهایی کم هزینه و متناسب با اندازه و نیاز شما ارائه می دهد که برای کسب و کار شما هم توجیه اقتصادی دارد و هم به افزایش بهره وری سازمان کمک خواهد کرد.


ScopiaDesktopandMobileApplications_module2_458x353

ملاقات های مجازی، ارتباط های واقعی

هر فردی در سازمان شما می تواند مالک یک اتاق جلسه مجازی باشد و دیگران به این اتاق برای ملاقات دعوت نماید. مهم نیست که میزبان و مهمان کجا هستند و از چه ابزاری استفاده می کنند. می خواهند تماس ویدئویی داشته باشند یا یک جلسه ویدئویی برگزار کنند.

این اتاق همیشه در دسترس است و به پشتیبانی خاصی نیاز ندارد.


tablet_scopia_coffee_hands_right_458x353

ویدئو کنفرانس طراحی شده است برای همه موقعیت ها

نصب و استفاده آسان، برنامه های لمسی، ابزارهای دسکتاپ و برنامه های کاربردی برای همه انواع موبایل شامل IoS، Android و Windows، کیفیت HD، به اشتراک گذاری داده ها و اطلاعات، ملاقات های ویدئویی خصوصی و عمومی، همه و همه ابزارهایی است که Avaya Scopia در اختیار شما گذاشته است. پس لذت ببرید.


نتایج تست های فنی به نفع Avaya Scopia

عامل دسکتاپ و برنامه های کاربردی Avaya Scopia هفت برابر سریع تر از Polycom Real Presence است، اضافه بر این که کار کردن با آوایا لذت بخش تر و آسان تر است نسبت به راه کار دیگر که از آن نام برده شده است. این نتیجه ای است که گروه مستقل Tolly در یکی از آزمایش های خود به صورت گزارش که اصل آن را می توانید از لینک زیر دانلود کنید ارائه داده است.

دانلود گزارش آزمایش انجام شده توسط گروه مستقل Tolly


عامل دسکتاپ، تجربه ای جذاب – دانلود بروشور

برنامه کاربردی موبایل برای ویدئو کنفرانس – دانلود بروشور

راه کار ویدئو کنفرانس Avaya Scopia – دانلود بروشور

منبع: www.avaya.com (تغییراتی در مطالب بر اساس نیازهای بومی اعمال شده است.)

پیشنهاد ویژه: جهت دریافت فایل درخواست ارائه پیشنهاد آوایا، اینجا کلیک نموده و پس از دریافت و تکمیل فایل آن را به آدرس ایمیل info@parsakousha.ir ارسال نمایید.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *