تلفن ویدئویی آوایا، موثر در راستای تعامل بیشتر

H175_Video_Collaboration_Phone_www_parsakousha_irیک دستگاه رومیزی برای تلفن، کنفرانس ویدئویی و ارتباطات یکپارچه

یک دستگاه رومیزی کاری برای ارتباطات تلفنی، ویدئویی و کنفرانس های ویدئویی در ارتباطات یکپارچه که مبتنی بر پروتکل SIP بوده و شامل قابلیت های بسیار با ارزشی مانند تقویم روزانه و کاری، صفحه نمایش لمسی 7 اینچی، دوربین تصویری با کیفیت HD، اتصال HDMI و صدای قدرتمند می باشد.

تلفن تصویری رومیزی آوایا مدل H175، با حذف سفرهای کاری درون شهری، برون شهری و حتی بین المللی شما، اضافه بر این که انعطاف پذیری را برای کسب و کار شما به ارمغان می آورد، حافظ محیط زیست و طبیعت است.

همکاری با روش ارتباط های ویدئویی با همکاران، مشتریان، تامین کننده و شرکای شما در کسب و کار بخصوص زمانی که کمتر فرصت می کنید تا با آن ها ملاقات های حضوری داشته باشید، موجب شادابی بیشتر، افزایش روابط و البته بهبود تعامل های تجاری است.


H175_Video_Collaboration_Phones_www_parsakousha_irایستگاه همکاری های ویدئویی آوایا مدل H175 

Avaya H175 شامل ویژگی های پیشرفته ویدئویی مبتنی بر H.264 و تصاویر با کیفیت Full HD 1080P، بهمراه ورودی و خروجی HDMI و یک سیستم صوتی فراگیر می باشد.

Avaya H175 یک ایستگاه کاری چند منظوره ویدئویی ساخته شده برای شبکه های Wi-Fi و اترنت بوده که شامل یک پورت شبکه اضافی برای اتصال به کامپیوتر است که از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

Avaya H175 دارای یک دوربین قدرتمند با توانایی بزرگ نمایی و کوچک نمایی تصویر و یک هندست بی سیم مجهز به کلید های عمل کننده کاربردی، برای تحرک پذیری بیشتر می باشد.


دانلود بروشور ایستگاه کاری چند منظوره آوایا مدل H175