ابزاری حرفه ای برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

به کار گیری آسان

سوئیچ های سری 3500 مناسب برای شرکت های کوچک و متوسط هستند که به کار گیری و مدیریت آن با توجه به دارا بودن رابط  گرافیکی  بسیار آسان بوده که با داشتن قابلیت پلاگ اند پلی به سادگی آماده کار می باشند. این سری دارای مدل های 10، 24 و 48 پورت با قابلیت 80 گیگابیت ترافیک داده در ثانیه می باشند.

کاربری آسان

قابلیت پلاگ اند پلی و رابط مدیریت گرافیکی با تنظیمات اتوماتیک کیفیت سرویس مناسب برای استفاده تلفن های تحت شبکه می باشند.

مقرون به صرفه

بیش از یکصد ویژگی حرفه ای با پشتیبانی از انتقال برق در شبکه با قیمتی مناسب

ایده آل برای آوایا آی پی آفیس

سادگی در راه اندازی و مدیریت کیفیت انتقال صدا از طریق شبکه، ابزاری ایده آل برای تلفن های تحت شبکه می باشدEthernetRoutingSwitch3500_feature_right_458x353

فعال شدن تلفن های تحت شبکه در کمتر از یک دقیقه

این سری از سوئیچ های آوایا شامل یک اسکریپت اتوماتیک بوده که به سرعت تنظیم های مربوط به ستاپ شدن تلفن های تحت شبکه آوایا را از قبیل کیفیت سرویس و ویلن ها را تنظیم می نماید. به طوری که انجام این تنظیمات را که توسط یک فرد ممکن است چند ده دقیقه به طول انجامد را به صورت اتوماتیک و در یک دقیقه به انجام می رساند. این سری از سوئیچ های آوایا با مقیاس پذیری آسان می تواند تا 8 سوئیچ را به صورت استک نصب نموده و ظرفیت آن را به صورت یکپارچه تا 384 پورت افزایش داد.

شرکت آوایا سوییچ های شبکه سری 3500 را به صورت مادام العمر پشتیبانی می نماید.

دانلود بروشور سوئیچ های شبکه آوایا سری 3500

راهنمای نصب سریع سوئیچ های شبکه آوایا سری 3500 برای مراکز تلفن آوایا آی پی آفیس


منبع: www.avaya.com (تغییراتی در مطالب بر اساس نیازهای بومی اعمال شده است.)