مدیریت گستره ی وسیعی از ارتباطات

Avaya_E169_Media_Station_www_parsakousha_ir

یک تعریف جدید از تلفن رومیزی با قابلیت همراه بودن و ارتباط از راه دور

هر روز صبح ما با آیفون یا اندروید فون خود از منزل خارج می شویم و همواره آن را در کنار خود داریم و تقریباً در تمامی ارتباطات از آن استفاده می کنیم و اطلاعات تماس ها و رخداد های روزانه خود را در آن ثبت می کنیم و بدیهی است که تمایل داریم حتی ارتباط های کاری خود را با آن برقرار نماییم تا اضافه بر یکپارچگی ارتباطات بتوانیم از داده های متمرکز استفاده نماییم. ایستگاه چند رسانه ای آوایا مدل E169 با داشتن یک ارتباط امن و یک ساختار صوتی با کیفیت بالا اجازه می دهد تا دستگاه هوشمند خود را بر روی آن نصب نموده تا همه ی ارتباط های شخصی و کاری خود را با استفاده از یک دستگاه برقرار نمایید. همچنین توان برقراری کنفرانس های مشترک را داشته باشید و همه ی این موارد فقط با یک رابط کاربری صورت می پذیرد.

مورد علاقه ترین دستگاه تلفن همراه در بهترین شکل آن

آیا می دانید استفاده طولانی مدت از تلفن های همراه در طول روز با ناراحتی های بسیار و خستگی همراه می باشد؟ البته می دانیم که نیاز انسان امروزی به تلفن همراه بسیار زیاد است و به گونه ای جدا شدن از تلفن همراه برای بشر امروز بسیار سخت و یا در شرایطی تقریباً ناشدنی است.

آوایا برای این مسئله راه حل بی نظیری دارد، شما می توانید با استفاده از تلفن چند رسانه ای آوایا مدل E169 هم تلفن های همراه خود را در تمام روز در کنار خود داشته باشید و هم این که ارتباط های مبتنی بر تلفن همراه خود را از طریق یک تلفن رومیزی که با یک برنامه کاربردی بسیار کاربر پسند این یکپارچگی را ایجاد نموده است برقرار نمایید. بدون آن که خطری سلامتی شما را تهدید نماید. فقط کافی است تلفن همراه هوشمند خود چه آیفون باشد چه اندروید، بر روی تلفن چند رسانه ای آوایا مدل E169 قرار داده و بدون هیچ درنگی قادر به استفاده از یک تلفن یکپارچه باشید.

مزایا:

افزایش بهره وری: افرادی که روزانه استفاده زیادی از تلفن همراه در کنار تلفن سازمانی خود دارند، به آسانی می توانند با استفاده از Avaya E169 Media Station از یکپارچگی و کاربرد آسان و بی ضرر آن بهره برداری نمایند و همین امر موجب افزایش کارآیی چنین افرادی و پیرو آن افزایش بهره وری سازمان خواهد شد.

تجربه ی یک مکالمه با کیفیت بالا: تلفن چند رسانه ای آوایا مدل E169 دارای کیفیت بالای ارتباطی در زمینه ی ارتباط های صوتی و تصویری می باشد که بسیار با کیفیت تر از تلفن های همراه هوشمند می باشد و به کاربران تجربه ی جدیدی از کیفیت ارتباطات ارائه می دهد.

ارتباطات یکپارچه امن: ساختار ارتباطی Avaya E169 Media Station مبتنی بر یک ارتباط SIP در لایه امن سیستم های ارتباطی آوایا می باشد که اضافه بر آن که مدیریت آن در شبکه آسان می باشد از یک ساختار مبتنی بر امنیت پشتیبانی می نماید.

Avaya E159 Media Station نیز با قابلیت هایی مشابه عضو همین خانواده است.

Avaya_E159_Media_Station_www_parsakousha_ir

برای آشنایی بیشتر شما را به تماشای فیلم زیر دعوت می کنیم.

 دانلود بروشور ایستگاه کاری چند منظوره آوایا مدل E169