تلفن تحت شبکه آوایا

Avaya Communication Server 1000

یک راه کار ارتباطی با تمام قابلیت ها

Avaya Communication Server 1000ارتباطات یکپارچه کامل با یک پلت فرم قابل اعتماد

این یک راه کار ارتباطی پایدار مبتنی بر یک پلت فرم بی نظیر برای حداکثر پایداری در شبکه می باشد. Avaya Communication Server 1000 یک سیستم ارتباطی بی نظیر است که مبتنی بر ساختار شبکه های همگرا، برنامه های کاربردی پیشرفته و بیش از 750 قابلیت تلفنی و ارتباطی می باشد.

هم چنین Avaya Communication Server 1000 می تواند بعنوان یکی از اجزای ارتباطی راه کار Avaya Aura در ایجاد شبکه های ارتباطی یکپارچه باشد.

همه کارکنان یک سازمان، در اداره، در خانه، در جاده ها، در یکی از شعب سازمان و یا در هر کجای دیگر می توانند تجربه یک ارتباط با کیفیت بالا را چه در ارتباط های صوتی و چه در کنفرانس ها یا پیام رسانی ها داشته باشند. همچنین شما با این راه کار می توانید در بهبود ارتباط با مشتریان بر اساس پیاده سازی یک IVR پیشرفته تاثیر داشته باشید.

Avaya Communication Server 1000 یک راه کار ارتباطی با تمام قابلیت های بی نظیر تلفنی می باشد.


CommunicationServer_Feature_458x3531. در یک سطح حرفه ای برای کسب و کار ها

توسعه خدماتی که کارکنان می خواهند و مشتریان انتظار دارند. گردش خودکار تماس ها، کنفرانس تلفنی، انتقال تماس و ارتباط های یکپارچه شاخص هایی ارزشمند برای گسب و کار های مدرن امروزی است.

2. میزان رشد

راه کاری مقیاس پذیر مبتنی بر مدیریت مرکزی برای پشتیبانی از 150000 کاربر IP با پشتیبانی از 20000 کاربر مبتنی بر SIP برای هر سرور مرکز تلفن.

3. ارتباطات پایدار

هیچ نقطه شکست یا خطایی در Avaya Communication Server 1000 وجود ندارد، بر همین اساس این سرور طراحی شده است برای پیاده سازی یک سیستم ارتباطی پایدار برای سازمان هایی که نیاز به ساختار ارتباطی بدون خطا و بدون توقف دارند.


راه کار ارتباطی امن و مطمئن برای کسب و کارهاCommunicationServer_Module1left_458x353

بدیهی است که تمامی کسب و کارهای امروزی به راه کارهایی امن و مطمئن برای پیاده سازی سیستم های ارتباطی مورد نیاز کسب و کار خود نیاز دارند.

Avaya Communication Server 1000 با رویکرد دفاعی لایه لایه از یک شرایط امن و مطمئن در دفاع از ساختار شبکه و کاربران خود برخوردار است.

وجود Firewall های تست و تایید شده در کنار دیگر ساختارهای امنیتی مانند رمز گذاری بر روی رسانه های ارتباطی و ترافیک سیگنالینگ و مدیریت آن موجب شده است تا Avaya Communication Server 1000 یکی از امن ترین و مطمئن ترین سیستم های ارتباطی برای کسب و کار ها باشد.

سازمان هایی که به بالاترین سطح امنیت در سیستم های ارتباطی خود نیاز دارند به شکل روز افزونی به راه کار ارتباطی Avaya Communication Server 1000 روی آورده اند و این خود دلیلی بر رضایت آن ها از رویکرد امنیتی این سیستم ارتباطی است.


CommunicationServer_Module2right_458x353ارتباطات با کیفیت بالا برای تجربه بی نظیر کاربران

کاربرانی که از سیستم ارتباطی Avaya Communication Server 1000 استفاده می کنند، همواره تجربه ای بی نظیر از کیفیت بالای صدا دارند و همین امر موجب پیدایش نگرش مثبت آن ها به این سیستم شده است.

 شما می توانید عملکرد سیستم Avaya Communication Server 1000 را همواره از نقطه نظر کیفیتی با انجام تنظیماتی خاص برای هشدار ها و اطلاع از افت کیفیت مورد نظارت قرار دهید و همه این موارد به سادگی و با انجام تنظیماتی آسان در ساختار کنترلی سیستم امکان پذیر است تا کاربران شما همواره بهترین تجربه ارتباطی را داشته باشند.

Avaya Communication Server 1000 یک راه کار بی نظیر ارتباطی است که تجربه آن توسط کاربران به اندازه ای موجب نگرش مثبت آن ها می شود که به سختی می توانند با سیستم دیگری ارتباط برقرار نمایند.

تجربه ای متفاوت را برای کاربران سازمان خود ایجاد نمایید.


CommunicationServer_Module3left_458x353ارائه خدمات اضطراری مبتنی بر موقعیت های جغرافیایی

 بهنگام پیاده سازی سیستم های ارتباطی در هر نقطه ای از جهان، یکی از مهم ترین خدماتی که مورد نظر می باشد، دسترسی سریع و آسان به خدمات اورژانسی و اضطراری می باشد که البته بدیهی است ارتباط با این خدمات دهنده ها در هر نقطه ای از دنیا با هم متفاوت بوده و در هر کجا با شماره ای خاص در دسترس می باشند.

خدمات اورژانس هوشمند در سطح جهان با شماره هایی مانند 911، 999، 123 یا دیگر شماره ها در دسترس می باشد که این امر می تواند بر اساس ردیابی بر روی IP کاربران یا مشتریان برای تشخیص محل آن ها امکان پذیر باشد.

Avaya Communication Server 1000 به صورت هوشمند، این قابلیت را دارد که بر اساس موقعیت محلی مشتری که تشخیص آن نیز بر اساس IP او می باشد، نسبت به بروزرسانی شماره های خدمات اورژانسی و اضطراری در تنظیمات سیستم اقدام نماید تا بهنگام نیاز به سادگی برای کاربران و مشتریان در دسترس باشد.


CommunicationServer_Module4right_458x353حمایت از کاربران برای دستگاه ارتباطی که بدان نیاز دارند

 در یک سازمان بزرگ و با وجود کاربران بسیار با شرایط مختلف همواره به ابزارهای ارتباطی متنوعی نیاز است. برخی از آن ها به دستگاه های ارتباطی رومیزی نیاز دارند در حالی که بسیاری از این کارمندان به دلایل حرفه ای و مسئولیتی همواره در سفر هستند و به ابزارهای ارتباطی با قابلیت های موبایل نیاز دارند. در همین شرایط هستند کاربرانی که به ابزارهای با پشتیبانی از قابلیت هایی بیشتر از ارتباط های صوتی مانند ارتباط های تصویری و کنفرانس های ویدئویی نیاز دارند. در این شرایط بدیهی است که سیستم ارتباطی سازمان باید به این تنوع طلبی کاربران پاسخ مثبت بدهد تا بتواند تمام خواسته های سازمان را برآورده سازد.

راه کار ارتباطی Avaya Communication Server 1000 متناسب با نیازهای کاربران خود ابزارهای مختلف و متنوعی را با کاربردهای گوناگون در اختیار آن ها قرار می دهد، ابزارهایی مانند گوشی های IP رومیزی مبتنی بر پروتکل های مختلف و استاندارد VoIP، تلفن های همراه و ابزارهای کنفرانس ویدئویی و ابزارهای نرم افزاری متنوع و مختلف که می توانند مورد نظر کاربران مختلف قرار گیرند.


 منبع: www.avaya.com (تغییراتی در مطالب بر اساس نیازهای بومی اعمال شده است.)

پیشنهاد ویژه: جهت دریافت فایل درخواست ارائه پیشنهاد آوایا، اینجا کلیک نموده و پس از دریافت و تکمیل فایل آن را به آدرس ایمیل info@parsakousha.ir ارسال نمایید.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *