ویدئو کنفرانس

پیشرفته ترین و توانمندترین سیستم ویدئو کنفرانس دنیا

ScopiaXT_hero_458x353

تجربه ای بی نظیر از یک راه کار ویدئو کنفرانس

طیف کاملی از قابلیت ها و ویژگی های بی نظیر سیستم های ویدئو کنفرانس در راستای حفظ محیط زیست، دستاوردی است که سیستم ویدئو کنفرانس آوایا در اختیار کسب و کارها قرار می دهد. تکنولوژی قدرتمند ارتباطات تصویری برای ارائه یک تجربه جدید و جذاب از ارتبطات کاری و تعاملی می باشد. پشتیبانی کامل از تجهیزات اتاق کنفرانس ویدئویی و برنامه های کاربردی از دیگر ویژگی های این سیستم ویدئو کنفرانس می باشد.

دستیابی به عملکردی عالی با کیفیت 1080p/60fps با بهینه سازی در اشغال پهنای باند مبتنی بر پروتکل H.265 با کارآیی بالا و کدینگ HEVC و مقیاس پذیری SVC از ویژگی های سیستم ویدئو کنفرانس آوایا می باشد.


ScopiaXT_feature_458x353

1. سرمایه گزاری مطمئن در پیشرفته ترین تکنولوژی ویدئو کنفرانس

تکیه بر در دسترس بودن و پایداری در کیفیت HD با قابلیت 1080p/60fps، مبتنی بر پروتکل H.265 و کدینگ HEVC برای بهره وری بهتر در استفاده از پهنای باند، SVC برای رفع خطاهای احتمالی و وجود MCU قدرتمند برای مدیریت اتاق های کنفرانس

2. کاهش هزینه ها

رسیدن به همکاری های موثر ویدئویی با کیفیت HD با کمترین هزینه های ممکن

3. نگهداری آسان

مدیریت آسان، رابط های کاربری کاربر پسند، اتصالات آسان و توسعه ساده


ScopiaXT_module1_458x353

تجربه ای همه جانبه

تجربه ای واقعی، همه جانبه و احساس یک ارتباط واقعی نتیجه استفاده از راه کارهای ویدئو کنفرانس آوایا در کسب و کار ها می باشد. سیستم ویدئو کنفرانس آوایا با ایجاد چنین شرایطی به تعامل های بهتر کاری میان کارمندان یک سازمان، شرکای آن و حتی میان سازمان و مشتریان فراهم می آورد. همه این ها با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر سیستم ها در اختیار کسب و کار ها می باشد.


scopiaxt_module2_458x353

تضمین کسب همه قابلیت ها در راه کار ویدئو کنفرانس

ایجاد یک ارتباط ویدئویی با کیفیت بالا و هزینه نصب و راه اندازی پایین و استفاده از همه منابع سازمان و رفع نیازهای کسب و کار ها توسط یک راه کار ویدئویی 1080p دستاورد سیستم کنفرانس ویدئویی آوایا می باشد.


ScopiaXT_module3_458x353

ویدئو کنفرانس گروهی

ویدئو کنفرانس ارائه شده راه کار و ابزاری است برای پوشش دادن همه نیازهای کاربران با اتاق های کنفرانس با ابعاد مختلف و امکانات متنوع و هزینه ای مقرون به صرفه که ارتباط های متنوعی را با هزینه مالکیت پایین و کیفیت و قابلیت بی نظیر که در بالا به آن اشاره شده است را برای کسب و کار ها فراهم می سازد. این راه کار اجازه می دهد تا شما از ابزارهای مختلف برای پیوستن به اتاق کنفرانس استفاده کنید و همه از کیفیت صوتی و تصویری HD لذت ببرید.


ScopiaXT_module4_458x353

یکپارچه سازی میان ابزارهای دستکتاپ با ابعاد صفه نمایش

سیستم ویدئو کنفرانس Scopia XT همراه با صفحه نمایش 24 اینچ به صورت Full HD، دوربین های HD، بلندگوهای شیک و کاربرپسند، میکروفون های پیشرفته با حدف اکو و یک پلت فرم چند منظوره بسیار زیبا می باشد. اضافه بر آن یک سیستم کنفرانس چند نقطه ای با کانال داده 1080p برای جلسه های گروهی و به اشتراک گذاری اطلاعات در اختیار شما می باشد.


scopiaxt_module5_458x353

سیستم کنترل

ویدئو کنفرانس آوایا مدل Scopia XT دارای یک سیستم کنترل بسیار هوشمند و آسان می باشد که به سادگی می توان از طریق یک تبلت هم مدیریت نمود. رابط کاربر به صورت گرافیکی بوده و شامل تقویم جلسه ها، لیست میزبان ها و مهمان ها و امکانات پیوستن به اتاق های کنفرانس و یا دعوت سایرین می باشد. همه این امکانات به صورت لمسی در دسترس شما می باشد.

 

 

 

 

 

یک تجربه استثنایی با هزینه مالکیت پایین – دانلود بروشور Scopia® XT4300 Room System

سیستم ویدئو کنفرانس مناسب کسب و کار های کوچک – دانلود بروشور Scopia® XT5000 Room System

یک اتاق کنفرانس ویدئویی حرفه ای – دانلود بروشور Scopia® XT7100 Room System

اتاق کنفرانس مقرون به صرفه – دانلود بروشور Scopia® XT4200 Room System

ملاقات های همه جانبه – دانلود بروشور Scopia® XT Telepresence Platform

یکپارچه ساز حرفه ای – دانلود بروشور Scopia® XT Executive 240

ارتباط های حرفه ای آوایا – دانلود بروشور


نتایج تست های فنی به نفع Avaya Scopia

عامل دسکتاپ و برنامه های کاربردی Avaya Scopia هفت برابر سریع تر از Polycom Real Presence است، اضافه بر این که کار کردن با آوایا لذت بخش تر و آسان تر است نسبت به راه کار دیگر که از آن نام برده شده است. این نتیجه ای است که گروه مستقل Tolly در یکی از آزمایش های خود به صورت گزارش که اصل آن را می توانید از لینک زیر دانلود کنید ارائه داده است.

دانلود گزارش آزمایش انجام شده توسط گروه مستقل Tollyمنبع: www.avaya.com (تغییراتی در مطالب بر اساس نیازهای بومی اعمال شده است.)

پیشنهاد ویژه: جهت دریافت فایل درخواست ارائه پیشنهاد آوایا، اینجا کلیک نموده و پس از دریافت و تکمیل فایل آن را به آدرس ایمیل info@parsakousha.ir ارسال نمایید.