تلفن تحت شبکه آوایا

Avaya Aura® Platform

راه کاری ایده آل برای تبدیل ارتباطات به همکاری و خدمات بهتر به مشتریان

ساختار سازمان خود را بر پایه همکاری های حرفه ای بنا کنید

Avaya Aura ارائه یک راه کار ارتباطی یکپارچه و راه کارهای مراکز تماس در راستای ترکیب ارتباط های صوتی، ویدئویی، اطلاعاتی، برنامه های کاربردی و خدمات راه دور برای سازمان شما می باشد.

پلت فرم Avaya Aura اضافه بر ارائه برترین خدمات کاربردی و ارتباطی، پایدار ترین سیستم ارتباطی یکپارچه در تمام دنیا بوده که شامل بیش از 700 ویژگی در حال توسعه، سفارشی سازی برنامه های کاربردی در کنار مقیاس پذیری و انعطاف پذیری بی نظیر برای حمایت از هر چیزی می باشد. فقط یک کلیک برای شماره گیری یا ارتباط ویدئویی کافی است برای آن چه بعنوان حرفه ای ترین سیستم ویدئو کنفرانس انتظار دارید. سازمان خود را توسعه دهید برای رسیدن به یک کسب و کار نوین.

اگر کسب و کار خود را آماده رشد می دانید، قابلیت های ارتباطی خود را برای تبدیل شدن به بروزترین سیستم ارتباطی، فراتر از آن چه تصور دارید ارتقا دهید.

Avaya Aura و حقایقی سریع، یک پلت فرم با معماری ویژه سخت افزاری، مبتنی بر نرم افزارهای بی نظیر، برنامه های کاربردی بروزرسانی شده و فرصتی برای تحقق بخشیدن به آن چه برای رشد سازمان خود نیاز می دانستید.


AuraPlatform_Feature_right_458x3531. مقرون به صرفه

ارتباطات ساده، فقط با یک راه کار مقیاس پذیر برای سازمان های بزرگ و کوچک، کاهش هزینه های سازمانی، استفاده بهینه از پهنای باند شبکه، مجازی سازی هسته های ارتباطی، حفظ ارتباط با هر فردی بدون در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی او. با Avaya Aura

2. انعطاف پذیر

پیکربندی پلت فرم برای 99.999% در دسترس بودن، یک راه حل قابل اعتماد برای ارتباطات و مراکز تماس سازمان ها برای سازگاری هر چه بیشتر میان کسب و کار شما و دنیای بیرون از آن برای حفظ اعتماد بیشتر مشتریان.

3. حمایت از سرمایه گزاری

به حرکت خود در دنیای دیجیتال و IP با بکار گیری راه کارهای مبتنی بر SIP و هسته های نرم افزاری قدرتمند ادامه دهید و این یک راه کار قدرتمند برای حفظ سرمایه های شماست.


انعطاف پذیری از درون سازمان به دنیای خارج

کاربران متحرک، ارتباط های مبتنی بر چندین کانال و همکاری های موثرتر در سراسر سازمان از عوامل موفقیت کسب و کارهای شما می باشد. راه کار منتخب مدیریت های پویا در دنیا برای کسب و کار شما فرصتی بی نظیر ایجاد می کند تا در یک زمان بتوانید به گسترش مدیریت در سطح جهانی و ارتقاء امنیت در سراسر لایه های شبکه سازمان خود ایجاد کنید. با راه کار Avaya Aura سازمان شما به سرعت در مسیر رو به رشد و جهانی شدن پیش خواهد رفت.


 AuraPlatform_Module6_right_458x353بهبود ارائه خدمات به مشتریان

پیاده سازی آسان مراکز ارتباط با مشتری با بکار گیری ابزارهای قدرتمند و در عین حال آسان برای کاربری کارشناسان مرتبط با مشتریان (Agent) با پشتیبانی صدا، چت، ایمیل، فکس و ارتباط های تصویری بهمراه پشتیبانی از درخواست های دریافتی از رسانه های اجتماعی، فرصت هایی بی نظیر برای بهبود روابط با مشتریان را فراهم می سازد.

همه ی این موارد در حالی در اختیار سازمان شما قرار می گیرد که تمامی ارتباط ثبت و مکالمه ها ضبط شده تا توسط مدیران و سرپرستان مراکز تماس در تمامی این فرآیند بتوانند با در اختیار داشتن گزارش های متنوع و کابردی، آنالیزهای درستی از روابط سازمان با مشتریان برای بهبود آن داشته باشند.

ارائه پاسخ های درست توسط کارشناسان به مشتریان سازمان در روند رقابتی بازارهای امروزی حتی فردایی بهتر از امروز را برای سازمان و کسب و کار شما رقم خواهد زد.

و این دستاوردی بی نظیر از مراکز ارتباطی Avaya Aura می باشد.


female_asian_mobile_left_458x353بکار گیری نیروی کار، صرف نظر از محل حضور

پاسخ دادن به تک تک درخواست ها در حالی که همه ی نیروی کار شما در محل کار حاضر نیستند، یک مزیت رقابتی بسیار ارزشمند برای کسب و کار شما می باشد.

هنگامی که شما در حال حرکت هستید فقط کافی است که موبایل خود را روشن کنید.

موبایل خود را روشن کنید و به امور سازمان خود رسیدگی کنید.

موبایل خود را روشن کنید تا همان صدا، همان ویدئو، همان کنفرانس صوتی، همان کنفرانس ویدئویی، همان چت و همان امکان هایی که در سازمان داشتید را به سادگی در هر جایی که هستید داشته باشید.

شما در محل کار خود هستید در حالی که فقط با داشتن یک گوشی موبایل در حال سفر از نقطه ای به نقطه ای دیگر در این دنیای بزرگ می باشید.

این تحرک پذیری دستاوردی است که Avaya Aura در اختیار شما گذاشته است.


male_sitting_latpop_right_458x353همکاری های موثر را شروع کنید

به همکاری های تیمی ادامه دهید. همکاری های مبتنی بر تعامل برای ارتباط های مبتنی بر صدا، ویدئو و کنفرانس های تحت وب یعنی کسب و کار خود را با سرعت رو به جلو برانید.

فراخوانی برنامه های کاربردی فقط با یک کلیک و ایجاد همکاری موثر و کارآمد در هر زمان فقط با داشتن یک صفحه نمایش، بهمراه مدیریت پهنای باند شبکه و شروع  یک ویدئو کنفرانس کارآمد برای پیوستن به تیم و ایجاد یک تعامل همه جانبه برای پویایی سازمان.

تمام این همکاری های موثر و ارتباط های ویدئویی در حالی صورت می پذیرد که ممکن است یک یا چند نفر و یا حتی همه ی اعضای این تیم خارج از سازمان و یا در حال سفر از نقطه ای به نقطه ای دیگر باشند.

کسب و کارها به ارتباط های بدون وقفه برای پویایی سازمان خود نیاز دارند و این همان چیزی است که Avaya Aura  به شما می دهد.


female_network_tech_left_458x353ارتباطات شما کار می کنند

گسترش برنامه های کاربردی یک چیز است، پایداری آن ها در یک شرایط کاری لحظه ای و در یک محیط کار واقعی برای ارائه خدمات چند رسانه ای یک چیز دیگر است.

در ارتباط های واقعی و شرایط دنیای امروزی که نیاز به در دسترس بودن در هر لحظه و کارآمدی سیستم حتی در شرایط سخت را می خواهد، تاخیر یا ریسک قطعی ارتباط حتی برای یک لحظه را تحمل نخواهد کرد.

Avaya Aura یک راه حل تست شده در شرایط پر استرس و با ریسک بالا بوده است که به بهترین و ایده آل ترین استاندارد در این زمینه دست یافته است.

قابل اعتماد بودن Avaya Aura مهم ترین دلیلی است که 95% از 500 شرکت برتر به آن اعتماد کرده اند و برای ارتباط های بسیار حساس خود از این راه کار قابل اعتماد استفاده نموده و به آن تکیه کرده اند.


male_network_tech_right_458x353,0یکپارچه با پشتیبانی کامل از توقف های ناشی از مشکلات پیش از وقوع آن ها

شبکه های چند وجهی می توانند بهنگام بروز مشکل باعث سردرد شوند و این خود دلیلی برای اشتباه های فنی می باشد.

برای پیش گیری از چنین چالش هایی پیش از آن که رخ دهند، Avaya Aura با راه حل های تست شده مبتنی بر مدیریت مشترک، سخت افزارهای مشترک، نرم افزارهای مشترک و ارائه خدمات یکپارچه و برنامه های کاربردی در سراسر شبکه پرداخته است و این خود راه حلی بی نظیر برای داشتن یک ابزار کارآمد و بدون خطا می باشد.

ارتباط های سازمانی شما دچار وقفه نمی شود وقتی شما از Avaya Aura برای پیاده سازی سیستم های ارتباطی خود استفاده می کنید، ضمن آن که از حمایت یک شبکه جهانی پشتیبانی و کارشناسان متخصص همواره برخوردار خواهید بود.

Avaya Aura ارتباط های با ارزش سازمان شما را تضمین می کند.


tablet_hands_left_458x353,0انعطاف پذیری و سازگاری برای تغییرات جهانی

Avaya Aura یعنی شروع کار با همان چیزی که دقیقاً بدان نیاز دارید.

و پس از آن ابزاری دارید که می تواند به هر اندازه که سازمان شما توسعه می یابد، رشد کند.

افزایش ظرفیت ها و قابلیت های آن همان چیزی است که سازمان شما بهنگام توسعه به آن ها نیاز دارد و Avaya Aura به آن پاسخ مثبت می دهد.

افزایش تعداد کاربران تا 250000 کاربر و افزایش تعداد های تماس های مرکز تماس تا 50000 تماس در هر دقیقه، همان چیزی است که سازمان شما را در راه رسیدن به توسعه حمایت می کند.

اضافه کردن هر برنامه ی کاربردی جدید که به آن نیاز دارید، به آسانی امکان پذیر است.


male_cc_agent_closeup_right_458x353,1کنترل و مدیریت خود آموز

دسترسی به مجموعه ی کاملی از ابزارها برای مدیریت یک یا چند سایت، بهمراه بروز رسانی نرم افزارها و کنترل شبکه همه از یک رابط مبتنی بر وب امکان پذیر می باشد.

تکیه بر قابلیت های گسترده نظارت از راه دور برای تشخیص و رفع مسائل بدون دخالت راهبر محلی، از جمله امکانات قابل اطمینان Avaya Aura می باشد.

Avaya Aura دارای مکانیسم های خودکار نظارتی و مدیریت سیستم می باشد که در شرایط بروز مشکل های احتمالی به صورت خودکار نسبت به رفع آن ها اقدام می کند تا ارتباط های سازمان شما همچنان بدون وقفه باشند.

Avaya Aura به بهبود عملکرد مدیریتی به صورت هوشمند کمک شایانی می کند و این سیستم به صورت خودآموز عمل کرده و به سادگی مستقر شده و بر اساس ابزارهای هوشمندی که دارد برای ارتباط های پایدار طراحی شده است.


آشنایی با پلت فرم Avaya Aura – دانلود بروشور

ارتباطات خود را توسعه دهید – دانلود بروشور

مزایای بهره گیری از ارتباطات یکپارچه – دانلود بروشور

شبکه ارتباطی حرفه ای با مدیریت ارتباطات SIP آوایا – دانلود بروشور

رفع چالش های امنیتی – دانلود بروشور

8 قدم تا Avaya Aura نسخه 6.2 – دانلود بروشور


منبع: www.avaya.com (تغییراتی در مطالب بر اساس نیازهای بومی اعمال شده است.)

پیشنهاد ویژه: جهت دریافت فایل درخواست ارائه پیشنهاد آوایا، اینجا کلیک نموده و پس از دریافت و تکمیل فایل آن را به آدرس ایمیل info@parsakousha.ir ارسال نمایید.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *