تلفن تحت شبکه آوایا

ACCS01
Avaya Contact Center Select

AVAYA CONTACT CENTER SELECT

راه کاری ساده، قوی، چند کاناله و کاملا یکپارچه با پلتفرم آوایا آی پی آفیس

یک راه کار مرکز تماس مشارکتی و چند کاناله است که امکان پیش بینی، خودکارسازی و تسریع تعاملات مشتریان و نیز بهبود تجارب مشتری، افزایش چرخه حیات ارزش و سود مشتری و بهبود کارایی اپراتورها به منظور کاهش هزینه ها را برای کسب و کارها فراهم می سازد. قابلیت چندکاناله این مرکز تماس باعث می شود که تماس های چندکاناله مانند صدا، پست الکترونیک، چت ، پیام کوتاه و فکس، به صورت هوشمند به سوی مناسب ترین منبع، مسیردهی گردند. سازمان ها و کسب و کارها می توانند با ایجاد دیدگاه کاملی از مشتری و زمینه تعاملات وی، تجریه مشتری را به روشی که سطح بالایی از مشارکت را ارائه می دهد، مدیریت نمایند. این مرکز تماس به کاربران امکان شماره گیری خودکار، ترکیب اطلاعات بلادرنگ و تاریخی مشتریان به منظور بهبود کیفیت تعاملات، بهینه سازی مصرف  و بهره وری اپراتورها و تقویت عملکرد سرپرستان مرکز تماس جهت ارائه تجارب برتر برای مشتری و رشد پایدار کسب و کار را می دهد.

 کارایی اپراتور مرکز تماس

رابط نرم افزاری اپراتور مرکز تماس: رابط اپراتور مرکز تماس تعامل با مشتریان را صرف نظر از نوع کانال سریع و آسان می سازد. اپراتورهای مرکز تماس از رابط نرم افزاری برای مدیریت تعاملات ورودی و خروجی اعم از صوتی، پست الکترونیکی، چت، پیام متنی و فکس استفاده می کنند. این برنامه کاربردی را می توان به گونه ای پیکربندی کرد که کلیه تعاملات را به صورت تکی یا هم زمان مدیریت نماید. رابط تکی با ارائه تاریخچه تماس ها و بالا آوردن صفحه اطلاعات مشتری ها بر هوشمندی راه کار می افزاید.

شماره گیری تماس های خروجی: شماره گیری تماس های خروجی امکان ایجاد فرصت درآمدزایی توسط اپراتورهای مرکز تماس را برای کسب و کار مهیا می سازد. توانایی دسترسی به مشتریان و برخورداری از اطلاعات بهنگام  فرصت فروش هایی را که منجر به درآمد و سود بالاتر می شود، افزایش می دهد. علاوه بر این بر تعیین نوع و تعداد تماس های ورودی کمک می نماید.

ضبط مکالمات: ضبط مکالمات به بهبود عملکرد اپراتورهای مرکز تماس و اجتناب از تعارض های بالقوه کمک می نماید. تماس های ضبط شده به آسانی توسط سرپرستان مرکز تماس قابل بازیافت هستند و می توان بر حسب نام اپراتور، شماره داخلی، شماره تماس و … آن ها را جستجو نمود.

 

کیفیت، انگیزه و عملکرد اپراتورهای مرکز تماس: توانایی برخورداری از نیروی کار انعطاف پذیر و شاغل در منزل به مدیران مراکز تماس امکان انتخاب بهترین اپراتور ها ، انگیزش آن ها، بهبود عملکرد و کاهش حجم تراکنش های اپراتور ها را می دهد. آوایا کانتکت سنتر سلکت به اپراتورهای مرکز تماس اجازه می دهد تا همانند مواقع حضور در محل کار، از طریق لپ تاپ یا کامپیوتر رومیزی و با تلفن همراه یا تلفن منزل، با مشتریان در تعامل باشند.

اثربخشی سرپرستان و مدیران مراکز تماس

مدیریت ساده: قابلیت های متداول و مبتنی بر وب به سرپرستان و مدیران تماس در کاهش پیچیدگی پیکربندی، حذف دوباره کاری ها، کاهش خطا و هزینه و زمان کم تر پیاده سازی  کمک می نماید.

گزارش گیری یکپارچه:  گزارش های تاریخی و بلادرنگ که دارای قابلیت فیلترینگ پویا هستند، بررسی اطلاعات در شاخص های کلیدی عملکرد را ساده نموده، خلاصه تماس ها را ارائه و گزارش های چند کاناله را با یکدیگر ترکیب می کنند. این امر زمان لازم برای تحلیل داده ها را کاهش داده و سبب افزایش زمان مورد نیاز برای آموزش اپراتورهای مرکز تماس شده و به بهبود عملکرد آن ها و سرپرستان کمک می کند.

طراحی آسان و منظم: منوهای مبتنی بر دراگ اند دراپ در رابط کاربری گرافیکی این سیستم، ایجاد اسکریپت های معمول را تسهیل و کارامد می سازد.

توسعه پذیری و معماری

توسعه انعطاف پذیر: آوایا کانتکت سنتر سلکت برای طیف وسیعی از میزان توسعه اعم از یک الی 32 مکان مناسب می باشد و محیطی برای بهره گیری از مهارت های موجود در سازمان فراهم ساخته و کارایی آن را افزایش می دهد.

مجازی سازی: پشتیبانی از مجازی سازها توسعه سرور را انعطاف پذیر ساخته و هزینه ها را کاهش می دهد.

رضایت مشتریان

مسیریابی متنی بر مهارت: کاهش یا حذف انتقال تماس ها سبب بهبود تجارب مشتریان می شود. آوایا کانتکت سنتر سلکت می تواند تماس های صوتی و تراکنش های چندکاناله را به سمت مناسب ترین فرد از نظر دانش، تاریخچه سوابق و در دسترس پذیری مسیردهی نماید و در صورت اشغال بودن یا در دسترس نبودن فرد نخست، آن ها را  به سمت افراد جایگزین سوق می دهد.

افزایش امکانات دسترسی: تخصیص هوشمند 1 الی 5 تماس چندکاناله شامل صوت، چت، پیام متنی، پست الکترونیکی و فکس از طریق یک صف  باز عمومی امکانات فراوانی در اختیار کاربران قرار می دهد. قابلیت چندکاناله امکانات سازمان ها و کسب و کارها را برای مشتریان افزوده و استفاده از آنان را تسهیل می بخشد.

ارائه خدمات برتر

کسب و کارهایی که در این بازار جهانی رقابتی به دنبال متفاوت بودن هستند باید از کیفیت بالایی در تعامل با مشتریان خود برخوردار باشند و خدمات برتری ارائه دهند. آگاهی از فعالیت های اخیر مشتری، تاریخچه سوابق و تراکنش های خرید اطلاعات ارزشمندی برای تعاملات فراهم می سازد. کسب و کارهایی که به  این مفاهیم توجه دارند خود را از رقبا متمایز می سازند.

آوایا کانتکت سنتر سلکت به سازمان ها و کسب و کارها کمک می کند تا

کانال های ارتباطی بیشتری به منظور بهبود رضایت و وفاداری مشتریان ارائه دهند

عملکرد و بهره وری اپراتورهای مرکز تماس از طریق مدیریت تماس ها بهبود بخشند

از داده های بلادرنگ و تاریخی برای ایجاد برقراری تعاملات موثر بهره گیرند

مدیران بتوانند مراکز تماس را مدیریت کنند، با استفاده از گزارشات یکپارچه عملکرد را تحلیل نمایند، شیوه های برتر بهبود مستمر انعطاف پذیری مرکز تماس را فراگرفته و به کار گیرند

تجارب مشتریان در تعامل با آن ها، پاسخگویی به مشتریان را مدیریت نمایند و فرصت های سودآوری را افزایش دهند

از صف بندی و مسیریابی تماس ها به گزینش و اختصاص آن ها رشد و نمو یابند

منبع: www.avaya.com (تغییراتی در مطالب بر اساس نیازهای بومی اعمال شده است.)

پیشنهاد ویژه: جهت دریافت فایل درخواست ارائه پیشنهاد آوایا، اینجا کلیک نموده و پس از دریافت و تکمیل فایل آن را به آدرس ایمیل info@parsakousha.ir ارسال نمایید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *