کسب و کارهای متوسط

یک راه کار کامل برای تعامل های تجاری کسب و کار های متوسط

همه ی آن چیزی که کسب و کار های متوسط بدان نیاز دارند در یک راه کار دیده شده است. یک راه کار ساده و قدرتمند به نام آوایا آی پی آفیس (Avaya IP Office Platform) که شامل تماس از طریق همه کانال های صوتی، چت، ایمیل، فکس، پیام کوتاه، ارتباط های ویدئویی، راه اندازی مراکز تماس (Contact Center) می باشد و همچنین از همه ی ساختارهای شبکه پشتیبانی می کند. یک راه کاری کامل، انعطاف پذیر و مقرون به صرفه که با مدیریت آسان به کسب و کارها در رسیدن به افزایش بهره وری کمک می کند.

برای آشنایی بیشتر به صفحه محصولات آوایا>مراکز تلفن تحت شبکه>IP Office Server Platform مراجعه نمایید و یا اینجا کلیک کنید


تعهد به ارائه خدمات و تعامل با مشتری از هر نقطه با استفاده سرویس مبتنی بر ابر در Google Chrome

همکاری مشترک دو شرکت آوایا (AVAYA) و گوگل (Google) و استفاده از سرویس Google Cloud به شما اجازه می دهد تا همکاران شما (Agents) حتی بهنگامی که خارج از سازمان هستند از طریق Google Chrome و بدون پیچیدگی های رایج به مرکز تماس (Contact Center) متصل شده و به نیازهای مشتریان پاسخ دهند.

برای آشنایی بیشتر و مشاهده دموی راه کار به صفحه گالری آوایا مراجعه نمایید و یا اینجا کلیک کنید.

GoogleAvaya.jpg
برنامه کاربردی مرکز تماس آوایا در گوگل کروم

 

مراکز تماس برای کسب و کار های متوسط

تبدیل شدن کسب و کار های کوچک و متوسط به بزرگ در یک زمان، به اضافه نمودن قابلیت های مبتنی بر تعامل با مشتریان نیاز دارد. مراکز تماس آوایا ویژگی مهمی در این راه هستند. امروزه برای کسب سهم بیشتری از بازار به ابزارهایی نیاز دارید که مشتریان را با شما در یک ارتباط پایدار و مبتنی بر تعامل نگاه می دارد. آوایا برای کسب و کارهای متوسط این ابزار ها را با هزینه های پایین فراهم کرده است.

برای آشنایی بیشتر به صفحه محصولات آوایا> مراکز تماس تحت شبکه> IPOCC و محصولات آوایا> مراکز تماس تحت شبکه> ACCS مراجعه نمایید و یا برای آشنایی با IPOCC اینجا و یا برای آشنایی با ACCS اینجا کلیک کنید.


ویدئو برای کسب و کارهای متوسط

تعامل با همکاران، مشتریان، شرکای تجاری و زنجیره تامین با استفاده از راه کارهای ویدئویی به سادگی امکان پذیر خواهد بود. پیاده سازی آسان، انعطاف پذیری و ابزارهای کاربر پسند، بهمراه پشتیبانی از همه ابزارهای ارتباطی مانند کامپیوتر، موبایل، لپ تاپ، تبلت و اتاق های کنفرانس Full HD از راه کارهای ویدئویی آوایا یک فرصت جدید برای توسعه کسب و کارها فراهم نموده است.

برای آشنایی بیشتر به صفحه محصولات آوایا> ویدئو کنفرانس مراجعه نمایید و یا اینجا کلیک کنید.


 ابزارهای شبکه برای کسب و کار های متوسط

آوایا برای تامین تمامی نیازهای کسب و کارهای متوسط از جمله ابزارهای شبکه راه کارهایی انعطاف پذیر، قابل اعتماد و آسان ارائه نموده است. کمک به حصول اطمینان از بالاترین سطح عملکرد با قابلیت Plug and Play و هزینه های نگهداری بسیار پایین از ویژگی های بارز راه کارهای آوایا برای کسب و کارهای متوسط می باشد.

برای آشنایی بیشتر به صفحه محصولات آوایا> تجهیزات شبکه مراجعه نمایید و یا اینجا کلیک کنید.


امنیت برای کسب و کارهای متوسط

افزایش امنیت در ارائه راه کارها با رویکرد محافظت از ارتباط های صوتی و ویدئویی و حفظ اطلاعات از ربودن، دسترسی های غیر مجاز و یا ایجاد اختلال در ارتباطات از مهم ترین ویژگی های ابزارهای آوایا در ارائه امنیت است. کاهش ریسک ارتباطی با دسترسی های راه دور و استفاده از VPN از ویژگی های محصولات آوایا می باشد.

برای آشنایی بیشتر به صفحه راه کارهای آوایا> امنیت برای کسب و کار مراجعه نمایید و یا اینجا کلیک کنید.