مراکز تماس کارآمد و متعهد به مشتریان آوایا

مدیریت رو به رشد تعداد مکالمه ها، بهبود عملکرد Agent ها، کاهش هزینه های خدمات

مراکز تماس در رسیدن به بهره وری کسب و کار ها، نقش اساسی ایفا می کنند.

دریافت بیشترین تعداد تماس، مدیریت متمرکز منابع، ارائه کانال های ارتباطی متنوع، از بین بردن محدودیت های ارتباطی، ایجاد درخت های دانش برای درخواست های تکراری، مدیریت نوسان های ناشی از رشد تماس ها، اطمینان از عملکرد مرکز تماس و رسیدن به بهترین شاخص های ارزیابی، همه و همه از الزام های مراکز تماس مبتنی بر تعامل با مشتری می باشد.

Avaya با ارائه بهترین و برترین شیوه های مبتنی بر فن آوری برای پیاده سازی مراکز تماس، جهت شناسایی نیازهای مشتریان، کشف و حذف فرآیندهای دست و پا گیر در ارائه خدمات، ایجاد فرصت های آموزش و رشد سازمان، متناسب بودن با بودجه سازمان، راه رسیدن به بهره وری را بر اساس تعامل با مشتری برای شما فراهم می سازد.


بهبود عملکرد اپراتورها در مراکز تماس آوایا

1. مدیریت در حال رشد حجم تماس ها در کنار بهینه سازی خدمات

بهبود زمان بندی بر اساس تاریخچه ارتباطات و میزان ارتباط های بهنگام جهت بهبود در ارائه خدمات

2. بهبود عملکرد عملیاتی

بهینه سازی استفاده از منایع بر اساس بکار گیری از آخرین تطبیق راه کارهای ارتباطی

3. بهبود عامل تعهد و بهره وری

Agent ها، مهم ترین عوامل تعهد و بهره وری سازمان های هستند که با در اختیار داشتن رابط حرفه ای دسکتاپ قادر خواهد بود تا به سرعت ضمن آنالیز خواسته های مشتری و بر اساس تاریخچه ارتباط های او، ابزارهای خود آموز و دستیابی سریع به منابع سیستم، به نیاز مشتریان پاسخ داده و در رسیدن سازمان به بهره وری بیشتر موثر خواهد بود.


مدیریت تماس ها در مراکز تماس آوایا

بهینه سازی گردش تماس ها و مدیریت منابع

ساختار های انعطاف پذیر، استراتژی های پاسخ گو در راستای تعامل بهتر با مشتریان در کنار قدرت مدیریت حجم بیشتری از تماس ها، مراکز تماس آوایا را بعنوان برترین و بهترین راه کارهای مراکز تماس در دنیا معرفی کرده است.

وجود کانال های سلف سرویس، اطلاع رسانی های آنلاین، حفظ سطح خدمات ارائه شده به مشتریان، در کنار استقرار استراتژی های پیشرفته برای ایجاد بهترین ساختار گردش تماس ها و مسیریابی های هوشمند شرایطی را فراهم می کند که بهترین نوع خدمات در اختیار مشتریان سازمان قرار گیرد.

مشتریان هر سازمانی بدون تردید بالاترین سرمایه و ارزش آن سازمان به حساب می آیند و مراکز تماس آوایا (Avaya) شرایطی را مهیا می سازند که مشتریان بهنگام نخستین تماس با تجربه جدیدی از ارائه خدمات مواجه می شوند و این تجربه در تماس های بعدی که همراه با حفظ سطح ارائه خدمات می باشد تجربه لذت بخشی را برای مشتریان می سازد و این فقط یک نتیجه دارد و آن وفاداری مشتریان است.


ابزارهای کارآمد در مراکز تماس آوایا

بینش بهتر در عملکرد مرکز تماس

داشتن یک پیش بینی مناسب از رشد حجم تماس ها و پاسخ های احتمالی به آن ها در کنار شناخت مدل های رفتاری جدید در برابر وقایع مختلف و اطمینان از پاسخ دهی بهتر به آن ها موجب پیاده سازی مرکز تماس برتری نسبت به سایر راه کارها می باشد.

حفظ مهارت کارشناسان (Agent) و ارتقا آن در کنار وجود یک عامل دسکتاپ پیشرفته با امکاناتی برای سفارشی سازی ابزارها و دسترسی سریع تر و آسان تر به آن ها در کنار داشتن اطلاعات آماری بهنگام از وقایع سیستم و تطبیق آن ها با تاریخچه تماس ها باعث حصول اطمینان از ارائه خدمات بهتر به مشتریان می شود.

وجود گزارش های آماری مبتنی بر تاریخچه تماس ها و تطبیق آن ها به صورت لحظه ای با اطلاعات آماری بهنگام، دید بهتری به عوامل مرکز تماس می دهد و این کمک می کند تا شرایط بهتری برای ارائه خدمات به مشتریان فراهم شود و این دستاوردی ارزشمند از مراکز تماس آوایا (Avaya) برای کسب و کار ها می باشد.


ارائه آمارهای تحلیلی موثر در عملکرد اپراتورها در مراکز تماس آوایا

 تعامل بهتر کارشناسان مرکز تماس بر اساس داده های آماری بهنگام

وجود عامل دسکتاپ (رابط نرم افزاری کارشناسان مرکز تماس) یکپارچه برای کارشناسان (Agent) مرکز تماس که به صورت لحظه ای و بر اساس آنالیز داده های آماری بروزرسانی می شود کمک می کند تا کارشناسان مرکز تماس (Agent) آمادگی بیشتری در ارائه پاسخ به مشتریان داشته باشند.

یک رابط نرم افزاری یکپارچه که از طریق یک عامل دسکتاپ در اختیار کارشناسان مرکز تماس (Agent) قرار می گیرد و وجود ابزارهای حرفه ای بسیار در آن که همواره با اطلاعات و آمارهای لحظه ای بروزرسانی می شود این فرصت را فراهم می سازد تا کارشناسان آمادگی لازم برای تعامل بهتر و بیشتر با مشتریان را داشته باشند.

مراکز تماس آوایا (Avaya Contact Center) همواره نگاه ویژه ای به کارشناسان (Agent) دارد، زیرا که آن ها همواره نماینده کسب و کار ها در ارتباط با مشتریان هستند و آمادگی بیشتر ایشان موثر ترین عامل در رشد بهره وری سازمان ها می باشد.


افزایش تعداد تماس ها در مراکز تماس آوایا

 ارائه پاسخ مناسب به رشد حجم تماس ها

رشد فروش در کسب و کارها همواره با افزایش تماس در واحد خدمات پس از فروش روبرو می شود و سازمان ها را با افزایش حجم تماس ها و درخواست های مشتریان مواجه می سازد و در این شرایط ضروری است که کسب و کار ها آمادگی لازم برای روبرو شدن با چنین شرایطی را داشته باشند.

افزایش میزان فروش در سازمان ها اگر چه یک موفقیت با ارزش به حساب می آید ولی سازمان ها را با شرایط خاصی از ارائه خدمات به مشتریان روبرو می سازد که اگر برای چنین شرایطی آماده نباشند به سرعت با چالش های بزرگی مواجه می شوند که ممکن است حتی میزان فروش را به سرعت پایین آورد. ولی آوایا (Avaya) همواره برای این شرایط های خاص پیش بینی های لازم را نموده است و با ارائه مراکز تماس هوشمند برای هر چالشی پاسخی مناسب و از پیش تعیین شده دارد. پس با خیال آسوده به رشد میزان فروش سازمان خود فکر کنید و پاسخ گویی به خواسته های روز افزون مشتریان را به مراکز تماس آوایا بسپارید و این همان شاخص هایی است که آوایا (Avaya) را به برترین و بهترین ارائه دهنده راه کارهای مراکز تماس در دنیا بدل کرده است.


برای آشنایی بیشتر و بهتر با قابلیت های مراکز تماس آوایا (Avaya) ویدئوهایی در سایت وجود دارد که پیشنهاد می کنیم به صفحه گالری آوایا > قابلیت های مراکز تماس آوایا مراجعه نمایید و یا اینجا کلیک کنید.


 منبع: www.avaya.com (تغییراتی در مطالب بر اساس نیازهای بومی اعمال شده است.)