راه کارهای یکپارچه و سفارشی برای سیستم های ارتباطی صنعت های پرچالش

راه کارهای ارتباطی آوایا در هر زمینه ای از کسب و کارها می توانند به شما کمک کنند:

ارتباطات پایدار، تجربه ای خاص برای مشتریان

افزایش بهره وری و بهبود عملکرد

افزایش درآمد

بدست آوردن مزیت های رقابتی

در زمینه های:

بانکداری، هتل داری

بیمه، سلامت

آموزش، دولت


 Avaya_Industry_Banking_www_parsakousha_irبانکداری

آوایا با ارائه راه کارهای هوشمند به تعامل بهتر میان همکاران شما کمک می کند.

راه کارهای آوایا در سیستم های ارتباطی بانکی، تجربه ی ویژه ای را برای مشتریان شما فراهم می آورد که موجب رضایت و وفاداری آن ها خواهد شد.

آوایا با ارائه راه کارهای ارتباطی هوشمند از بانکداری نوین حمایت می کند.

آشنایی بیشتر … 


Avaya_Industry_Insurance_www_parsakousha_irبیمه

آوایا ارائه دهنده راه کارهای امن ارتباطی است که برای شرکت های بیمه جذابیت های بسیاری را در پی دارد. سیستم های ارتباطی آوایا، تجربه های بی نظیری را برای مشتریان شرکت های بیمه پدید می آورد که به بهبود روابط آن ها با شرکت های بیمه می انجامد.

وفاداری بیشتر ناشی از پردازش آسان داده ها در بستر های ارتباطی آوایا می باشد.

آشنایی بیشتر …


 Avaya_healthcare_module2_www_parsakousha_irپزشکی و سلامت

راه کارهای ارتباطی یکپارچه آوایا با حفظ حریم خصوصی بیماران و پزشکان یکی از مدرن ترین ابزارهای ارتباطی امروزی برای ارائه خدمات ارتباطی با بخش های پزشکی و سلامت در جامعه می باشد.

فراهم نمودن شرایطی ویژه برای دسترسی سریع و امن بیماران به پزشک خود، قابلیت هایی را فراهم نموده است که مراکز درمانی بسیاری در دنیا از راه کارهای آوایا در بهبود عملکرد مراکز خود در ارائه خدمات شایسته به بیماران و البته فراهم نمودن شرایطی ایده آل برای کادر درمانی استفاده می کنند.

آشنایی بیشتر …


 آموزش ابتدایی و متوسطه

امروزه ساختار های آموزشی در سطح ابتدایی تا متوسطه از سبک های سنتی خود فاصله ی زیادی گرفته است یا بعبارتی ناچار به ایجاد بسترهای جدید و مدرنی برای بهره وری بیشتر می باشد. مدارس نیازمند تجهیز با ابزارهای ارتباطی در راستای بهینه سازی ارتباط های خود با دانش آموزان و خانواده آن ها در هر زمانی می باشند. راه کارهای آوایا اضافه بر گسترش ارتباط های دیجیتال، شرایط لازم را برای پیاده سازی سرویس های ابری مبتنی بر امنیت بصورت آن لاین برای مدرسه ها فراهم آورده که به افزایش میزان یادگیری و اثر بخشی آن کمک شایانی می کند.

آشنایی بیشتر …


 آموزش عالی

آشکار است که آموزش عالی و دانشگاهی از مهم ترین پایه های پیشرفت هر کشوری است و تقریبا بیشتر کشورهای پیشرفته و یا در حال توسعه دنیا همواره به این بخش اهمیت بسزایی داده و تلاش دارند تا از بهترین روش های ممکن برای بهره وری بیشتر در این زمینه استفاده کنند.

آوایا و راه کارهای پیشرفته ای که در این زمینه ارائه نموده است، امکاناتی را بصورت های آن لاین و آفلاین فراهم می نماید که اضافه بر این که امور مربوطه را جذاب تر می کند به بهره وری بیشتر در این زمینه منجر خواهد شد.

آشنایی بیشتر …