CustomerEngagement01

 ما ارائه دهنده بهترین راه کار های تعامل با مشتریان هستیم

راه کارهای آوایا، فراتر از ارتباطات و فراتر از همکاری است. در دوره ای که تعامل راز بقای کسب و کار ها می باشد، راه کارهای آوایا تجربه ای بی نظیر برای مشتریان است. تجربه ای که نتیجه آن برای کسب و کار ها، افزایش بهره وری و سودآوری بیشتر است. آوایا برای کسب و کارهای قرن 21، مجموعه از راه کارهای ترکیبی را ارائه نموده است. راه کارهایی شامل مراکز تماس که به شما در تحرک بیشتر، استفاده از برنامه های متنوع، شبکه های اجتماعی و سیستم های ارتباطی یکپارچه کمک می کند. در زیرساخت های شبکه، آوایا پلت فرم هایی با انعطاف پذیری و توسعه پذیری بیشتری را به شما داده است که بهترین پل برای پیشرفت کسب و کارهای شما در پیشبرد اهداف والای سازمانتان می باشد.


تعامل با مشتری

در دنیای امروزی راه های ارتباطی با مشتریان فقط به مکالمه های تلفنی محدود نشده و کانال های مختلفی مانند تلفن، ایمیل، چت، ویدئو، شبکه های اجتماعی نیز وجود دارند که راه کارهای آوایا همه این ها را در یک سیستم یکپارچه در اختیار شما قرار خواهند داد. ارتباط های چند رسانه ای و بدون وقفه با مشتریان و تعامل بهتر با این سرمایه های ارزشمند، موجب افزایش مدت زمان ارتباط مشتریان که تضمین کننده سودآوری بیشتر برای کسب و کار و در نتیجه طول عمر بیشتر آن ها خواهد شد.

آشنایی بیشتر …


teamengagementتعامل با تیم

تعامل با تیم در پیشبرد اهداف کسب و کار ها در راستای جلب رضایت مشتریان یک جادوی بی نظیر است.

ساختار ارتباطات تیمی دگرگون شده است و دیگر هم چون گذشته نیست.

هنگامی که در تیم خود به یک تعامل دست می یابید به شکل شگفت انگیزی یک احساس خوب در کسب و کار شما پدید می آید که پیامد آن رسیدن به بهره وری بیشتر است.

آشنایی بیشتر …


 Fabric Networking

شبکه های یکپارچه

ساختن راهی به آینده، دستاورد تکنولوژی شبکه های یکپارچه آوایا است که کسب و کار ها به دست می آورند.

کاهش قطع ارتباط شبکه، لذت بردن از دسترسی سریع تر به اطلاعات، در هم آمیختن کانال های مختلف و استفاده از برنامه های کاربردی متنوع و پیاده سازی شبکه های ابری، نتیجه انتخاب سرویس شبکه های یکپارچه آوایا برای کسب و کارها می باشد.

افزایش بهره وری را از زیرساخت ها آغاز کنید.

آشنایی بیشتر …


Engagement Environment

تعامل با محیط زیست

از نوآوری های آزادانه لذت ببرید. انعطاف پذیر باشید.

برنامه های جدید و سفارشی راهی است به لذت بردن از زندگی سریع تر. آوایا متعهد به محیط زیست است. آوایا با ساختن ابزارها و برنامه های کاربردی امروزی علاوه بر پایبندی به این تعهد به گردش کارهای کسب و کارها کمک شایانی می کند.

آشنایی بیشتر …


Industry Vertical

صنعت عمودی

این صنعت مرتبط است با کسانی که به دانش آموزان، بیماران و یا مشتریان سرویس می دهند.

تعامل بهتر با این افراد به شما در کارتان کمک شایانی می کند. راه کارهای آوایا با تمرکز بر روی تعامل بهتر در این ارتباطات، ابزارهایی منحصر به فرد و مبتنی بر فن آوری های نوین را در اختیار شما قرار می دهد که نتیجه آن رضایت و وفاداری بیشتر است که کسب و کار شما را به بهره وری بیشتری می رساند.

آشنایی بیشتر …

 


Midmarket Business

کسب و کار های بزرگ

راه کارهای چند کانالی مبتنی بر تعامل، صرفاً یک راه حل برحسته نیست، بلکه فرصتی برای چابکی بیشتر، تحرک پذیری و امنیت برای تیم و مشتریان شما است.

آوایا، با ارائه راه کارهای تعاملی برای کسب و کار های متوسط و رو به بزرگ، شرایطی را فراهم می کند تا این کسب و کار ها صرف نظر از میزان پیچیدگی کار آن ها و بودجه ای که در اختیار دارند، نسبت به بهبود ساختارهای ارتباطی خود اقدام نمایند.

آشنایی بیشتر …

 


Small Business

کسب و کار های کوچک

راه حل های مشارکتی آوایا، افراد با استعداد را گرد هم آورده و سبب تشکیل تیم های ویژه برای مشارکت سریع تر، تصمیم های هوشمندانه تر و نتایج بهتر می شود. امروزه توانایی برقراری ارتباط در هر زمان و با هر وسیله الکترونیکی امری حیاتی است و آوایا از طریق تجمیع مشارکت افراد در یک سطح کلی جدید مهم ترین فاکتورهای کسب و کار که عبارتند از مسئولیت پذیری، دسترسی و بهره وری را برآورده می سازد. آوایا آی پی آفیس بر متحد ساختن قدرت جمعی و ارائه آن به بهترین شکل توجه دارد.

آشنایی بیشتر …

 


Mobility

تحرک

نیروی کار متخصص شما با استفاده از ابزارهای مدرن آوایا که مبتنی بر فن آوری هستند با روش هایی بسیار آسان در خانه حضور داشته و انجام امور شغلی خود می پردازند.

اجازه دهید تا همکاران شما از هر مکان و با استفاده از هر ابزاری به سیستم ارتباطی کسب و کار شما متصل شوند و در شرایطی امن، قابل اعتماد، مقرون به صرفه و سود آور به ارائه خدمات بپردازند.

آشنایی بیشتر …

 


Cloud

سرویس های ابری

چابک تر باشید و بسادگی متحول بشوید. آوایا فن آوری هایی جدیدی را در اختیار شما قرار می دهد که موجب کاهش خطرات مالی خواهد شد.

آوایا با ارائه راه کارهای ترکیبی همراه با ویژگی ها و قابلیت هایی بی نظیری را از سیستم های ارتباطی یکپارچه صوتی، ویدئویی و … در اختیار کسب و کار ها قرار می دهد که تمامی این امکانات بر اساس سرویس های ابری می باشد.

آشنایی بیشتر …

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *