Ali Parsa Kousha

English Page

فعالیت کلی:

من در حال حاضر بعنوان تحلیل گر در زمینه توسعه کسب و کارها با راه کارهای مبتنی بر VoIP، مراکز تماس (Contact Centers)، ارتباطات یکپارچه (Unified Communications)، سیستم های ویدئو کنفرانس (Video Conferencing) و مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) فعالیت دارم. علاوه بر این ها سایر فعالیت های من در حوزه های مرتبط با تکنولوژی، طراحی کسب و کار، مدیریت بازاریابی و فروش، مدیریت محصول، تحقیقات بازار و مدیریت فنی در حوزه ارتباطات مبتنی بر شبکه می باشد.

بعلت شناخت آوایا (Avaya) و آن چه بعنوان ویژگی های بارز این محصول در دنیا می شناسم، راه کارهای آوایا (Avaya) را برای حوزه های فعالیت انتخاب کرده ام.

سابقه فعالیت مرتبط با راه کار های (Avaya):

– بنیان گذار کسب و کار آوایا (Avaya) در ایران (2008)

– بازاریابی و توسعه بازار مرتبط با کسب و کار آوایا (Avaya)، مدیریت محصولات و راه کارها و مدیریت فنی آن و اجرای صدها پروژه موفق با محصولات و راه کارهای آوایا (Avaya) در ایران

– مدیریت فنی و پشتیبانی فنی پروژه های انجام شده در طول این سال ها

– تربیت و آموزش تیم های فروش و فنی در زمینه محصولات و راه کارهای آوایا (Avaya)

– بنیان گذار و مدیر وب سایت مرجع علمی و تخصصی محصولات و راه کارهای آوایا (Avaya) در ایران (همین سایت)

– بنیان گذار و مدیر وب سایت مرجع تخصصی VoIP در ایران (www.voippower.ir)

– بنیان گذار و مدیر وب سایت مرجع علمی و تجاری مراکز تماس در ایران (www.contactcenter.co

– بنیان گذار و مدیر وب سایت مرجع تخصصی CRM در ایران (www.crmpower.ir)

– بنیان گذار و مدیر وب سایت مرجع تخصصی IVR در ایران (www.ivrpower.ir)

– بنیان گذار فعالیت و مدیر دپارتمان آوایا (Avaya) در شرکت رسا رایان (www.rasarayan.co) از آغاز فعالیت آن تا پایان سال 1393

بنیان گذار و مدیر دپارتمان آوایا (Avaya) در شرکت مهندسی نوآوران تحقیق (www.noavaran-eng.com و www.avayairan.com) از ابتدای سال 1394 با مسئولیت فعالیت در تمامی مواردی که در بند بالا با عنوان فعالیت کلی نامبرده شد.

فعالیت کنونی:

بنیان گذار و مدیرعامل شرکت آوای رسا

و هم چنین بعنوان یک مشاور در زمینه محصولات Genesys و Shoretel مشغول به فعالیت می باشم. اگر چه فعالیت اجرایی به شکل پروژه های عملیاتی در این خصوص نداشته ام، ولی بعلت سال ها فعالیت در این حوزه و البته مطالعه های بسیار در خصوص محصولات این دو شرکت و شناخت خوبی که از راه کارها و محصولات شرکت های Genesys و Shoretel دارم، آماده ارائه مشاوره های مربوط به طراحی بازار کسب و کار، طراحی فرآیندهای توسعه کسب و کار، برنامه های بازاریابی و فروش و ساخت تیم های فروش و فنی در این زمینه برای شرکت هایی که آماده فعالیت در این بازار هستند، می باشم.

هم چنین در این خصوص دو سایت مجزا با نام های تنها مرجع معتبر جنسیس در ایران ….و…. تنها مرجع معتبر شرتل در ایران ایجاد نموده ام که شما را به بازدید از سایت ها با کلیک بر روی عنوان درج شده آن ها دعوت می کنم.

(البته بعلت یکسان سازی میان وب سایت های مختلف هر دو سایت در حال بروزرسانی اطلاعات هستند که هنوز کامل نشده است.)

راه های تماس:

تلفن مستقیم: 966 21 966 21 98+

موبایل: 091209AVAYA

ایمیل شرکتی: a.parsa[at]avayerasa[dot]com

ایمیل شخصی: ali.parsakousha[at]gmail[dot]com

صفحه های مرتبط:

صفحه شخصی در Twitter

صفحه شخصی در +Google

صفحه شخصی در LinkedIn

صفحه شخصی در Youtube

صفحه شخصی در Flickr

صفحه شخصی در Instagram