تلفن ویدئویی آوایا، موثر در راستای تعامل بیشتر

H175_Video_Collaboration_Phone_www_parsakousha_irیک دستگاه رومیزی برای تلفن، کنفرانس ویدئویی و ارتباطات یکپارچه

یک دستگاه رومیزی کاری برای ارتباطات تلفنی، ویدئویی و کنفرانس های ویدئویی در ارتباطات یکپارچه که مبتنی بر پروتکل SIP بوده و شامل قابلیت های بسیار با ارزشی مانند تقویم روزانه و کاری، صفحه نمایش لمسی 7 اینچی، دوربین تصویری با کیفیت HD، اتصال HDMI و صدای قدرتمند می باشد.

تلفن تصویری رومیزی آوایا مدل H175، با حذف سفرهای کاری درون شهری، برون شهری و حتی بین المللی شما، اضافه بر این که انعطاف پذیری را برای کسب و کار شما به ارمغان می آورد، حافظ محیط زیست و طبیعت است.

همکاری با روش ارتباط های ویدئویی با همکاران، مشتریان، تامین کننده و شرکای شما در کسب و کار بخصوص زمانی که کمتر فرصت می کنید تا با آن ها ملاقات های حضوری داشته باشید، موجب شادابی بیشتر، افزایش روابط و البته بهبود تعامل های تجاری است.

آشنایی بیشتر …


Avaya_E169_Media_Station_www_parsakousha_irیک تعریف جدید از تلفن رومیزی با قابلیت همراه بودن و ارتباط از راه دور

هر روز صبح ما با آیفون یا اندروید فون خود از منزل خارج می شویم و همواره آن را در کنار خود داریم و تقریباً در تمامی ارتباطات از آن استفاده می کنیم و اطلاعات تماس ها و رخداد های روزانه خود را در آن ثبت می کنیم و بدیهی است که تمایل داریم حتی ارتباط های کاری خود را با آن برقرار نماییم تا اضافه بر یکپارچگی ارتباطات بتوانیم از داده های متمرکز استفاده نماییم. ایستگاه چند رسانه ای آوایا مدل E169 با داشتن یک ارتباط امن و یک ساختار صوتی با کیفیت بالا اجازه می دهد تا دستگاه هوشمند خود را بر روی آن نصب نموده تا همه ی ارتباط های شخصی و کاری خود را با استفاده از یک دستگاه برقرار نمایید. همچنین توان برقراری کنفرانس های مشترک را داشته باشید و همه ی این موارد فقط با یک رابط کاربری صورت می پذیرد.

 آشنایی بیشتر …


 Avaya_B100_Series_Conference_Phones_www_parsakousha_irمدیریت آسان تلفن های اتاق کنفرانس همراه به بهره وری بیشتر

تلفن های کنفرانس آوایا قدرتمند و همراه با مدیریت آسان می باشند و ایده آل برای کسب و کارهای کوچک تا بزرگ هستند که از تکنولوژی OMNI Sound استفاده می کنند که موجب افزایش بهره وری در اتاق های کنفرانس با قدرت بی نظیر انتقال صدا می گردند.

نصب آسان با قابلیت پلاگ اند پلی، بهمراه انعطاف پذیری عالی، موجب افزایش ویژگی های صوتی، وب و ویدئو کنفرانس می گردند و از طریق کابل شبکه یا خط تلفن قابل اتصال هستند.

آشنایی بیشتر …