تلفن تحت شبکه آوایا

تلفن تحت شبکه آوایا آی پی آفیس

ساده و قدرتمند

Avaya_The_Power_of_We_www_parsakousha_ir
تلفن تحت شبکه، ساده و قدرتمند

نکته مهم: این راهنما فقط برای آشنایی بیشتر شما با محصول IP Office شرکت Avaya ارائه شده است و به محصول IP Office Server Edition این شرکت ارتباط ندارد.

توصیه می شود این اسناد را همراه با منابع فنی دیگر مورد نیاز مطالعه نمایید یا این که به منوی محصولات آوایا > مراکز تلفن تحت شبکه > IP Office Platform مراجعه نمایید.

Avaya IP Office

ابزار های ساده و قدرتمند برای کسب و کار شما.

IP Office چیست؟

IP Office یک راه حل ارتباطی را با ترکیب پایدار و آسان جهت استفاده از تلفن های سنتی با نرم افزارهای کاربردی نوین و همگرا با سیستم IP Telephony ارائه می دهد. که به رونق کسب و کار و کاهش هزینه ها کمک می کند.

چگونه می توانم از این سرویس استفاده کنم؟

Avaya IP Office ارتباطات شما را یکپارچه نموده و این امکان را به کارفرمایان می دهد که به سادگی امور مربوط به مسائل ارتباط را مدیریت و راه اندازی نمایند و برای این امر می توانند از: لپ تاپ، گوشی موبایل، تلفن منزل یا محل کار، تلفن های بی سیم یا معمولی استفاده کنند.

برای این کار چه انتخاب هایی دارم؟

هر شرکت موفق همواره به دنبال راه هایی برای حفظ انعطاف، نوآوری و هماهنگی بدون بالا رفتن هزینه ها است.
Avaya IP Office بهترین انتخاب برای هر نوع کسب و کار است که می تواند با تعداد پرسنل متفاوت و مکان های مختلف باشد.

با IP Office شما می توانید با استفاده از راه حل های موجود و نیاز هایتان انتخابی نوین داشته باشید. هیچ فرقی هم نمی کند که تعداد کارکنان شما 2 نفر یا 1000 نفر باشد.

IP Office: سه نکته که باید بدانید

تقریبا تمامی کسب و کارهای امروزی تلاش می کنند که بتوانند هزینه ها را کاهش داده و بازدهی را بالا ببرند. مانند تمامی تجارت های پر رونق، مدیران برای نگهداری و جلب رضایت مشتریان خود تلاش می کنند. آوایا با این دغدغه ها به خوبی آشناست. ما با تجربه بیش از 100 سال به خوبی می دانیم که چه راه حلی می تواند برای شما و کسب و کارتان مناسب باشد.

راضی نگه داشتن مشتریان به بهترین شکل ممکن

تلفن دفترتان، موبایل، ایمیل، مسنجر و حتی تلفن منزلتان بعنوان وسایلی ضروری در کسب و کار امروزی به حساب می آید. برخلاف سایر راه حل ها، Avaya IP Office راه حل های پیش ساخته ای برای آسان نمودن ارتباطات تلفنی شما بوجود می آورد. بر خلاف جدا نگه داشتن سیستم ارتباطی شما، IP Office سیستم تلفنی شما را یکپارچه می نماید به گونه ای که، شما می توانید تلفن منزل، محل کار و موبایل خود را به یک داخلی انتقال دهید. به صورت کلی Avaya IP Office راه های بسیاری را برای توسعه کسب و کارتان در پیش روی شما قرار می دهد.

کارهایی که Avaya برای شما انجام می دهد

شما به یک سیستم ارتباطی نیازمندید. برای داشتن سیستم تلفنی مناسب با کسب و کارتان، Avaya را انتخاب نمایید. با راه حل هایی همچون IP Office، ما انقلابی در صنعت ارتباطی به وجود آورده ایم. اکنون زمان آن است که بیشتر با آوایا آشنا شوید.

همین حالا هزینه های ماهیانه خود را کاهش دهید

IP Office  با معرفی راه حل ها و ویژگی های نوین هزینه های ماهیانه را نیز برای شما کاهش می دهد. که تمامی این ویژگی ها همه و همه با استفاده از تکنولوژی VoIP در دسترس خواهد بود.

در صورت نبودن در دفتر کار، توسط همکارانتان در دسترس باشید

با استفاده از ویژگی های ساده، منعطف برای تماس گرفتن و پیام دادن شما می توانید همواره با یک شماره در دسترس باشید. شما آزادید که هر جایی که می خواهید بروید و هیچکدام از پیام های مهم خود را از دست ندهید.

سرویس بهتر، فروش بیشتر

IP Office سرویس های مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار می دهد که این امر باعث فروش بیشتر و رضایت بیشتر مشتریان شما می باشد.

 در دسترس بودن

با شرکت های ارائه دهنده راه کار های آوایا تماس بگیرید. از آنها بخواهید که سیستم ارتباطی شما را تجهیز کنند. اطلاعات مورد نیازتان را در مورد تجهیزاتتان بخواهید. و دلیل اینکه چرا بسیاری از شرکت های موفق به Avaya  تکیه کرده اند را بدانید.

انتخاب درست برای شما، و کسب و کارتان

چگونه ما در انتخاب درست به شما کمک می کنیم؟ نیاز های شما بر مبنای نحوه کارتان در مناطق مختلف تغییر می کند. زمانی که شما IP Office را انتخاب می کنید، تعداد زیادی نرم افزار و سخت افزار های متنوع در جهت بالا بردن بازدهی شما در اختیارتان قرار می گیرد. یک تلفن را انتخاب نمایید، با اتصال یک خط اینترنت، و یک لپ تاپ به دستگاه IP Office شما می توانید لپ تاپ خود را در هر جایی که باشید به یک تلفن تبدیل کنید. روش های بی سیم ما به شما این اجازه را می دهد که به آسانی از محل کار خود فاصله بگیرید. با تمامی این ها شما می توانید هزینه های ارتباطی خود را کاهش و کاربرد آنرا بالا ببرید پس هم اکنون انتخاب درست را انجام دهید. IP Office شرایط را برای شما از این که هست آسان تر می کند، لپ تاپ را کنار بگذارید و از گوشی موبایل هوشمند خود استفاده کنید. آیا گوشی موبایل هوشمند شما می تواند به یک تلفن داخلی تبدیل شود؟ آیا مهم نیست که سیستم عامل آن چه باشد؟ پاسخ ما به شما شگفت انگیز است، شما می توانید به سادگی گوشی موبایل هوشمند خود را به یک تلفن داخلی تبدیل کنید و مهم نیست که سیستم عامل آن چه باشد. و در نهایت این که می توانید اضافه بر داشتن یک تلفن داخلی امکان تماس های ویدئویی و حتی ویدئو کنفرانس، هم داشته باشید و همه ی این ویژگی ها را با هزینه ای بسیار اندک و نصب و راه اندازی کمتر از 1 دقیقه خواهید داشت. شگفت زده شدید؟ شگفت زده نشوید این توانایی IP Office است و بهمین دلیل محبوب ترین سیستم تلفنی مبتنی بر شبکه در دنیاست.

انتقال مناسب تماس ها

در هر ساعت شما به چه تعداد تماس پاسخ می دهید؟ اوج تماس های شما در چه ساعتی است؟ ابزار گزارش گیری IP Office این اجازه را به شما می دهد که تماس های خود را در بازه های متفاوت مدیریت کنید.

مدیریت روزانه

زمانی که سیستم شما بالا می آید، شما می توانید از امکانات مدیریتی و گرافیکی آن استفاده نمایید.

شروع کنید

آیا شبکه شما برای اتصال به IP Office آماده است؟ ما مطمئن هستیم. ما به شما این تضمین را می دهیم که با راه اندازیIP Office می توانید.

مدیریت کارهای انجام شده را ساده نگه دارید

آیا در مورد ابزارهایی که برای مدیریت IP Office نیاز است، نگران هستید؟ نیازی به نگرانی نیست. IP Office  به همراه تمامی ابزار های مدیریتی عرضه می شود.

 آیا سیستم تلفنی فعلی من نیاز های من را رفع می کند؟

اگر از سیستم های تلفنی قدیمی استفاده می کنید که قطعا نیازهای شما را رفع نمی کند. رقیب های کاری شما با استفاده از ابزارهای ارتباطی نوین، خیلی سریع تر از شما حرکت می کنند.

برای استفاده از این تکنولوژی به دانش خاصی نیاز مند هستم؟

IP Office به گونه ای طراحی شده است که برای کار با آن به اطلاعات زیادی نیاز نیست. شما کافی است که به همکاران ما در زمان فروش و بعد از آن اعتماد نمایید.

برای داشتن این سیستم باید هزینه زیادی را تقبل کنم؟

خیر، شما کافی است که بر اساس بودجه ای که دارید، سرویس مورد نیازتان را انتخاب نمایید. شما با استفاده از این سرویس، کاهش هزینه ها را به سرعت به صورت ماهیانه خواهید دید و از این صرفه جویی اقتصادی می توانید در صورت نیاز به توسعه سیستم مرکز تماس خود کمک نمایید و این رخداد در جایی نچندان دور به پایان رسیده و پس از آن شما یک کسب و کار مبتنی بر بهره وری و کاهش هزینه را خواهید داشت. تشکر لازم نیست. فقط از IP Office لذت ببرید.

آیا سیستم IP Telephony یک سیستم قابل اعتماد است؟

بله. در حال حاضر بیش از 2.000.000 سیستم با میلیون ها کاربر از سیستم های Avaya IP Office استفاده می کنند. مشتریانی مانند شما وجود دارند که با این سیستم هزینه ها را تا حد زیادی کاهش داده و بازدهی را تا حد زیادی افزایش می دهند.

من یک سیستم تلفن قدیمی دارم، برای اضافه نمودن IP Office باید به فکر یک تکنولوژی جدید باشم؟

شما برای استفاده از این سیستم کاملا حق انتخاب دارید، به گونه ای که می توانید IP Office را به تجهیزات قدیمی خود مرتبط نموده و از این امکانات استفاده نمایید.

من یک سیستم Nortel BCM یا  Nortel Norsat دارم، آیا می توانم سیستم تلفن قدیمی خود را نگه دارم؟

IP Office  از حجم زیادی از تلفن های Nortel پشتیبانی می کند. شما می توانید در حدود 60% از سیستم تلفن های خود را حفظ نمایید.

در چه مدت زمانی، من قادر به راه اندازی این سیستم خواهم بود؟

شما فقط لازم است که زمان این کار را مشخص نموده و با همکاران ما تماس حاصل نمایید. در کوتاه ترین زمان ممکن شما به امکانات بی نظیر IP Office تجهیز خواهید شد.

کاهش هزینه در تماس های راه دور

با انتقال تماس ها روی بستر اینترنت ( Voice over IP یا VoIP ) شما قادر به این امر خواهید بود. به طور کلی در حوزه تماس های بین المللی، VoIP باعث صرفه جویی زیادی در سیستم تلفنی شما می شود. اگر دفاتر چندگانه شما با همدیگر ارتباط Data دارند، شما می توانید از همین بستر برای ایجاد تماس های صوتی خود استفاده نمایید.

هزینه های تماس های کنفرانس را تا حد زیادی کاهش دهید

IP Office با فراهم کردن 128 پل صوتی مربوط به کنفرانس می تواند امکان کار کردن را برای شما ایجاد نموده و هزینه های مسافرت ها را تا حد زیادی کاهش دهد. با این سرویس شما کنفرانس امن و شخصی خود را خواهید داشت و البته بزرگترین هدیه را به محیط زیست خود می دهید.

به حداکثر رساندن بازدهی

زمانی که کارفرمایان قادر به حضور در دفتر کار نیستند، IP Office امکان ایجاد تماس را برای آنها با همان کیفیتی که در دفتر کار حضور داشتند، ایجاد می کند

به یاد داشته باشید…

IP Office حجم زیادی از امکانات را در اختیار شما قرار می دهد.

به عنوان مثال:

– تماس های شما را به صورت اتوماتیک به شماره تلفن دلخواهتان منتقل می کند.

– به صورت شبانه روزی شما در دسترس خواهید بود.

– شما می توانید از این سیستم برای شناسایی مشتریانتان استفاده نمایید.

چگونه IP Office در کسب و کارتان تاثیر خواهد گذاشت؟

– فضای بیشتری برای فروش

با IP Office بسیاری از مشتریان پیشین ما توانستند به مقدار 50% حجم تماس های بیشتری را بدون ساعت کار و نیروی اضافی پاسخ گو باشد.

– در بالا ترین سطح

با اتکا به IP Office برای ارتباط دادن 50 ساختمان به یکدیگر، یک سازمان دولتی در کشور توانست میلیون ها تومان در تماس های خود، صرفه جویی کند.

– کاهش قیمت های جهانی

با استفاده از IP Office در حوزه جهانی می توان سالیانه 30.000$ صرفه جویی کنید.

IP Office می تواند با برطرف کردن نیاز های شما، باعث رشد تجارت شما بشود.

ظرفیت: 2-384 داخلی در یک سایت، 204 خط آنالوگ، 240 کانال خط ای وان،148 ترانک VoIP و 1000 کاربر در 32 ناحیه مختلف. ( با 32 برابر شدن ظرفیت خطوط آنالوگ و کانال های E1 )

پاسخ گویی به تماس ها و پیام ها

پاسخ گویی 24 ساعته به تماس ها بدون نیاز به کارمندان شیفتی. IP Office از امکاناتی مانند ارسال پیام، پاسخ گوی اتوماتیک و IVR بهره می گیرد. شما می توانید Voice mail ها و Email هایتان را در داخل یک mailbox مدیریت کنید.

ارتباط با مشتری ها

یک سرویس رسمی یا غیر رسمی مشتری ها راه اندازی کنید. پایگاه داده مشتریانتان را با مدیریت تماس هایتان یکپارچه نمایید. کیفیت ارتباط هایتان را با مشتری مدیریت نمایید.

هرجایی که هستید کار کنید

شما می توانید تمامی امکانات ارتباطی که در محل کار فراهم است را در منزل، هتل یا هرجایی که بخواهید فراهم کنید.

همکاری با مشتریان، فروشندگان و کارمندان

دیگر نیازی به پرداخت هزینه اضافی به فراهم کنندگان سرویس کنفرانس نخواهید داشت. از IP Office برای ایجاد تماس های کنفرانسی خود می توانید به سادگی استفاده نمایید.

ارتباطات ایمن و همگرا

شما می توانید از IP Office به عنوان یک  Router و یا یک Firewall نیز استفاده نمایید. انتقال صدا روی بستر اینترنت باعث صرفه جویی زیادی می شود. مدیریت ساده و مبتنی بر وب نرم افزار های مدیریتی این محصول، صرفه جویی هزینه و زمان را به همراه دارد.

 دسترسی به Public SIP Trunk

با IP Office  ویژگی های جدیدی برای ترانک های SIP معرفی می شود:

Voice Communication Solution Features

IP Office راه کارهایی مناسب برای ارتباط در تجارت های کوچک و متوسط ارائه می دهد:

– Full PBX Features

Caller ID، Call Forwarding، Conference Calling، Voice Messaging و بیشتر.

– Trunk Interface

تنوع زیادی که در کارت های ترانک موجود می باشد امکان ایجاد ارتباط کارا و پر بازده را فراهم می کند.

– داخلی ها

از تعداد 2 داخلی تا 384 داخلی را در یک سایت پشتیبانی می کند. و همین تعداد تا 1000 داخلی با حداکثر 32 سایت مجزا از یک سازمان قابل توسعه است.

– تلفن ها

حجم وسیعی از تلفن ها از قبیل بدون سیم و با سیم ، IP و … را پشتیبانی می کند.

– سیستم مسیر یابی تماس ها

تماس های ورودی به راحتی هرچه تمام تر به شخص مورد نظر منتقل می شود.

– Alternate Call Routing

نگرانی در مورد انتقال تماس ها و مسیر یابی تماس های VoIP، Analoge و غیره نداشته باشید.

– QSIG Networking

برای ارتباط با سایر PBX ها استفاده می شود.

– مجهز به SIP و H.323 برای پوشش دادن تماس ها.

این سیستم قادر به پشتیبانی QoS می باشد

– SIP Trunking

این سیستم همچنین قادر است که به عنوان یک VoIP Provider عمل نموده و به کاربران SIP سرویس بدهد.

 Data Communication Solution Features

برای یک Office که می خواهد انتقال Data داشته باشید، IP Office به سادگی ابزارهای مختلف را در اختیار شما قرار می دهد.

– Inetrnet Access

امکان فراهم نمودن Firewall و امکاناتی مانند دسترسی توسط وب سایت را می توان از امکانات این سیستم نام برد.

– Routing

میتوان از RIP و Routing در محیط های داخلی و خارجی اجرا نمود.

– Security

NAT ( Network address Translation)  و FireWall داخلی امکان ایجاد شبکه امن را فراهم می کند، همچنین امکان پشتیبانی از VPN و IPSec نیز از امکانات این سیستم است.

– DHCP

قابلیت دادن IP به صورت اتوماتیک.

– LAN Switching

IP Office V2 دو لایه سویچینگ و 3لایه اترنت پورت ها را پشتیبانی می کند.

– LDAP Client Support

قابلیت همزمان شدن را با این پروتکل دارد.

Aplications Platform Features

همان گونه که استحضار دارید، IP Office بازدهی و شرایط را در یک مرکز کاری متوسط تا حد زیادی بهبود می دهد، که این امر را مدیون نرم افزار های آن می باشد.

IP Office به یک سری نرم افزار های قدرتمند تجهیز شده است، که این نرم افزار ها قابلیت بروز شدن را با خرید لایسنس های مربوطه دارد. در زیر لیست کاملی از این نرم افزار ها در اختیار شما قرار گرفته است.

– Operator software

واسط گرافیکی است که قابلیت نصب روی نرم افزار را داشته و قادر به مدیریت تمامی تماس ها می باشد. کار با تلفن ها و راه های ساده ای برای یاد گیری کار با این ابزار ها موجود می باشد.

– Avaya One-X Portal for IP Office

نرم افزار مبتنی بر وب قدرتمندی که قابلیت مدیریت و ایجاد تماس را از راه دور و از طریق مرورگر وب به کاربران می دهد، این نرم افزار با پروتکل  LDAP کار می کند.

– Open CTI interface

IP Office به صورت پیش ساخت به TAPI تجهیز شده است که امکان ارتباط آنرا به نرم افزار هایی همچون Outlook فراهم می کند. این نرم افزار ها به راحتی قابل توسعه می باشد.

– Voicemail

تماس گیرنده همواره توسط Voicemail پاسخ داده می شود که قبل از آن که تماس وصل شود گیرنده پیام خوش آمد را می شنود. این پیام ها می تواند بین سایر همکاران به اشتراک گذاشته شود.

– Voicemail یکپارچه شده با Email Presentation

پیام های صوتی را می تواند که به صورت یک ایمیل در آورده و به یک ایمیل سیستم ارسال شوند. IP Office  از SMTP و MAPI برای ارسال ایمیل ها استفاده می کند.

– Unifide Messaging)UMS)

در Preferred Edition این ویژگی در بالا ترین سطح خود قرار دارد.

– Auto-Attendant

یک سرویس ساده که به تماس گیرنده این امکان را می دهد که به سادگی مقصد تماس خود را به صورت اتوماتیک انتخاب کند. این ویژگی در Essential Edition و preferred Edition موجود می باشد.

– Interactive Voice Response (IVR) and Text to Speech

این ویژگی امکان انجام امور کاری و تجاری را به کاربر و از طریق تماس تلفنی ایجاد می کند. به عنوان مثال، خواندن Email، ورود به سیستم، سیستم سفارشات اتوماتیک، خرید بلیط و … تمامی این ویژگی ها همراه با Advance Edition و لایسنس Text to Speech فراهم می باشد.

– Queue Manager and Campaign Manager

نرم افزار قدرتمندی است که ترافیک تماس گیرنده ها را مدیریت می کند.

– Customer Call Reporter)CCR)

این ویژگی همراه با Advanced Edition و سیستم اتوماتیک پخش تماس های IP Office ارائه می شود. این سرویس میزان سرویسی که به مشتری ها داده شده است.

– CCR delivers

– گزارش های ساده

– ساختار و جستجوی آسان

– یک سرویس کارآمد

– امکان استفاده از 150 نفر Agent  به صورت هم زمان

– 30 Supervisor

– یک  Administrator

– ابزارهای مدیریتی

مهمترین ابزار مدیریتی Avaya IP Office به نام IP Office Manager عرضه می شود، که یک نرم افزار windows base می باشد. این نرم افزار می تواند روی LAN و یا WAN به دستگاه وصل شود.

System status نرم افزاری است که به سادگی، اطلاعات را در مورد تجهیزات و وضعیت سیستم در اختیار مدیر سیستم قرار دهد و به نوعی قدرتمند ترین ابزار Troubleshooting  به شمار می رود.

زیرساخت قابل ارتقا

IP Office 500 V2  ماژول هایی را ارائه نموده است که توسط آنها می توان از وجود 16 ترانک آنالوگ یا 16 عدد ISDN BRI ترانک یا 8 ترانک دیجیتال PRI را با استفاده از کارت ها و ماژولا های داخلی افزود. امکان ارتقا و افزایش داخلی ها به سادگی تا 384 عدد ممکن است.

Telephone Option

IP Office  تقریبا از هر نوع گوشی تلفنی پشتیبانی می کند، در اصل ملاک انتخاب گوشی ها، نیاز های شما می باشد.

– IP Telephones

گوشی های Avaya از پروتکل H.323 و SIP پشتیبانی می کنند. سری های 1600،5600،9600 و گوشی های بدون سیم 3600.

– Digital Telephones

IP Office را می توان به ماژول های دیجیتال تجهیز نموده و از گوشی های دیجیتالی همچون 9500، 1400، 5400 به آسانی استفاده نمود.

– ETR Telephones

IP Office از تلفن های ETR پشتیبانی می کند.

– Analoge Telephones

IP Office با استفاده از کارت های Phone 2، Phone 8 و ماژول های Phone 16 به گوشی های Analoge متصل گردد. که برای آنها امکاناتی از قبیل پشت خطی را برای آنها فراهم می کند.

– Wireless Telephone

شما می توانید با متصل نمودن Avaya Dect R4 به دستگاه از تلفن های 3720 و 3725 استفاده نمایید. از طرفی IP Office Digital Station نیز امکان استفاده از گوشی 3810 را فراهم می کند.

همچنین با ماژول های سخت افزاری جدید TCM8، DS16A و DS30A نیز از گوشی های نورتل نیز استفاده نمود.

– Third Party SIP Endpoints

IP Office  همچنین از گوشی های SIP تولید شده توسط سایر شرکت ها نیز پشتیبانی می نماید.

Application and Feature Licensing

یک سری از نرم افزار ها نیازمند لایسنس می باشد. IP500 و IP500 V2 به صورت اجباری به Feature Key نیازمند می باشد.

تمامی لایسنس های آوایا بدون محدودیت در زمان استفاده می باشند یا بعبارتی مادام العمر هستند.

Avaya_IP_Office_Grow_Your_Business_www_parsakousha_ir

« تمامی این امکانات و بسیاری ویژگی های دیگر که مجال معرفی آنها نبود به آسانی و با در اختیار داشتن قدرتمند ترین مرکز تلفن مبتنی بر IP در جهان که تاکنون بالغ بر 60% بازار جهانی را به خود اختصاص داده است در اختیار شما قرار خواهد گرفت. »

 

پیشنهاد ویژه: جهت دریافت فایل درخواست فایل ارائه پیشنهاد آوایا، اینجا کلیک نموده و پس از دریافت و تکمیل فایل آن را به آدرس ایمیل info@parsakousha.ir ارسال نمایید.