توانمندی تحرک

افزایش دسترس پذیری، پاسخ گویی کاربران، حذف محدودیت جغرافیایی و ابزار ارتباطی

از آنجایی که کاربران در طول روز به طور مداوم در رفت و آمد هستند و از ابزارهای ارتباطی متعددی استفاده می کنند، همگام ساختن آنان با سرعت کسب و کار به وسیله زیرساخت ارتباطی مناسب برای مشارکت سیار و مجازی از اهمیت بسزایی برخوردار است.
شبکه های  قدرتمند و منعطف آوایا از قطع شدن ارتباطات پیشگیری کرده و امکان بهره گیری آسان و سریع از قابلیت ها و خدمات را میسر می سازد. شما می توانید تاثیر کسب و کار را به هنگام برقراری ارتباط کارکنان، شرکا و مشتریان در
شبکه ها، مکان ها و زمان های مختلف مشاهده کنید. با آوایا، دسترس پذیری و پاسخ گویی کارکنان افزایش می یابد و تجارب مشتری در تعامل با شما پیوسته و بهینه خواهد شد.

راه حل های سیار آوایا ایمن، قابل اطمینان و مقرون به صرفه بوده و کلیه کاربران شما را – شامل مدیران، نیروی فروش، تیم های فنی، بانیان دانش، Agent ها و مشتریان – قادر می سازند تا به طور یکپارچه با یکدیگر همکاری نمایند بنحوی که گویا از مجموعه ابزارهای ارتباطی یکسانی استفاده می کنند. با این راه کار شما می توانید پویایی کسب و کارتان را به هنگام تردد افراد در فرودگاه ها، هتل ها، سایت مشتریان و شرکا و یا در منزل یا دفاتر چند شعبه ای حفظ کنید و برنامه های کاربردی آن را بر روی هر وسیله سیاری – اعم از اینکه متعلق به پرسنل یا مشتریان باشند یا متعلق به شرکت – عملیاتی و قابل دسترسی سازید.


Avaya_Mobilityenablement_feature_www_parsakousha_ir1. اثرگذاری مشارکت سیار

مشارکت افراد را از طریق ارتباطات کاربر پسند پیام رسانی، تصویری، صوتی و مبتنی بر وب بهبود دهید. توانمندسازی کارکنان در به اشتراک گذاری آسان عقاید و محتوا سبب افزایش بهره وری، رشد، سود و درآمد می شود.

2. پشتیبانی از روندهای ارتباطی

پشتیبانی راه کار از روند BYOD باعث کاهش هزینه ها، افزایش مشارکت و تقویت ارتباطات می گردد. کارکنان می توانند به برنامه های کاربردی کسب و کار از طریق وسایل اکترونیکی مورد علاقه خود شامل تبلت، تلفن هوشمند، کلاینت و لپ تاپ دسترسی داشته باشند.

3. ایمن سازی ارتباطات

 با راه کارهای سیار آوایا می توانید با اطمینان و آسودگی خاطر از ارتباطات سیار بهره گیرید و دسترسی مطمئن به سازمان را برای کارکنان، مشاوران و مشتریان تان فراهم آورید.


 Avaya_Mobilityenablement_module_www_parsakousha_ir

کارکنان دورکار – محل کارتان را به خانه بیاورید

 با راه کارهای بی سیم آوایا می توانید به سهولت از بانیان دانش وAgent های مرکز تماس که در منزل مشغول به کار هستند پشتیبانی کنید.

ابزارهای مورد نیازشان از قبیل ابزارهای صوتی، تصویری، پیام رسانی، اشتراک گذاری  محتوا و کنفرانس را توسعه دهید و ارتباطات امن، قابل اطمینان و بلادرنگ فراهم سازید.

معماری هوشمند، پهنای باند شما را مدیریت و هزینه ها را کاهش می دهد.


 Avaya_Mobilityenablement_module2_www_parsakousha_ir

سهولت برقراری ارتباط در هر مکان

 یکی از نیازهای مهم کارکنان برقراری ارتباط به هنگام کار در اماکن عمومی، هتل، یا محل مشتری و شرکا می باشد. با آوایا نیروی کار شما می توانند از شماره های تماس کاری خود برای ارتباطات داخلی و بیرونی استفاده کنند و از طریق یک دکمه در یک کنفرانس شرکت کند و تماس با کیفیت بالا داشته باشند. شما می توانید با هدایت ترافیک تماس هایتان به یک شبکه Wi-Fi  و شبکه داخلی سازمان هزینه های مربوط به رومینگ و مسافت های طولانی را کاهش دهید. دسترسی به ارتباطات یکپارچه و ویدئویی کارکنان را قادر می سازد تا در حین حرکت و رفت و آمد نیز با مشتریان در ارتباط باشند.


 Avaya_Mobilityenablement_module3_www_parsakousha_ir

کارکنان پرجنب و جوش – کارکنانی که به ندرت در پشت میز کارشان هستند

آوایا کار کردن را برای افراد و تیم هایی که مرتب درداخل سازمان در رفت و آمد هستند، آسان می سازد و از عملکرد پایین فضاهای کاری متحرک جلوگیری می کند. کاربران می توانند در حین حرکت به راحتی به  شبکه ها و ابزارهای ارتباطی متصل شده و در دسترس باشند. قابلیت اتصال خودکار وسایل الکترونیکی کاربران و میهمانان به شبکه شرکت سبب کاهش هزینه های تلفن همراه می شود. برخورداری از یک شبکه بی سیم که قادر به تامین نیازهای برنامه های کاربردی کسب و کارتان باشد، عملکرد کارکنان سیار را افزایش می دهد. 


 Avaya_Mobilityenablement_module4_www_parsakousha_ir

کارکنان پشت میزنشین نیز از ابزارهای سیار استفاده می کنند

مجموعه ابزارهای رومیزی خود را با ابزارهای سیار کامل کنید.

استفاده کارکنان پشت میزنشین از قابلیت های سیار باعث ایجاد هماهنگی میان شبکه ها و ابزارهای ارتباطی روز می شود، بهره وری را افزایش می دهد و در صورت نیاز بر تعداد روزهای کاری می افزاید.

ابزارهای سیار آوایا، کسب و کار شما را به یک محیط پویا و سرشار از انرژی و به دور از هر محدودیت حرکتی تبدیل می کند.

کارکنان شما با آسودگی در سراسر محیط کار خود حرکت کرده و به انجام امور شغلی خود می پردازند.


 Avaya_Mobilityenablement_module5_www_parsakousha_ir

مشتریان – مشتریان نیز سیار هستند پس خدمات شما نیز باید سیار باشد

با آوایا مشتریان شما می توانند با استفاده از وسایل سیارشان به خدمات مرکز تماس شما دسترسی داشته باشند. مشتریان می توانند با استفاده از نرم افزارهای موبایل آوایا از طریق تلفن های هوشمندشان با شما در تعامل باشند. این امر سبب افزایش سطوح خدمات و بهره وری Agent ها می شود.


منبع: www.avaya.com (تغییراتی در مطالب بر اساس نیازهای بومی اعمال شده است.)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *