راه کارهای مدرن ارتباطات یکپارچه

Communicationsoptimization_hero_458x353ساختن یک کسب و کار کارآمد تر و پاسخ گو

کسب و کارها برای رشد و توسعه به راه کارهای ارتباطی انعطاف پذیر تر و چابک نیاز دارند. کاهش هزینه های مالکیت نه فقط برای در اختیار داشتن سیستم کنفرانس است بلکه خود عاملی موثر در حفظ محیط زیست است.

ایجاد یک محیط بهتر برای زندگی در حالی صورت می پذیرد که عوامل موثر در رشد کسب و کارها هم فراهم می گردد.

ساختار مدرن اکو سیستم امروزه به سیستم های مدرن مبتنی بر ابر نیازمند است که البته همراه با کاهش هزینه های عملیاتی می باشد.

کلید کسب و کار های آینده در مسیر پیش روی برای رشد و بهره وری، مبتنی بر ارتباط های بسیار با مشتریان، کارکنان، ارتباطات یکپارچه، تحرک و در دسترس بودن برای تعامل بیشتر و بهتر در تیم می باشد.


communicationoptimization_feature_458x3531. کاهش کل هزینه مالکیت

تمرکز و تثبیت بر اساس سخت افزار کمتر، انرژی کمتر، درگیری کمتر و در عین حال سرمایه گذاری و هزینه مالکیت کمتر می باشد.

2. سادگی مدل کسب و کار

تمرکز بر OPEX (هزینه راهبری) به جای CAPEX (هزینه سرمایه گذاری با حرکت به سوی زیرساخت های ناهمگن بر اساس پلت فرم های باز و ترکیب راه کارها در جهت افزایش قابلیت های کسب و کار. (OPerational EXpenditure – CAPital EXpenditure)

3. برای آینده

راه اندازی معماری انعطاف پذیر تر و قابل ارتقاء، بر اساس طراحی مدل های قابل توسعه و مبتنی بر ابر به جای ساختن مکان های سیستمی.


 Communicationsoptimization_module1_458x353خلق کنید برای آینده

گسترش و توسعه کسب و کارها می تواند ترسناک باشد اگر محدود به سیستم های کامپیوتری کهنه و محدود باشند.

یک راه کار تعاملی که عنصر ضروری کسب و کارهای امروزی است مبتنی بر ساختار انعطاف پذیر است که به سادگی می توانند با کمترین هزینه های ممکن با حفظ استقلال خود قابل انتقال باشند و یا رشد کسب و کار ها فقط به سادگی ارتقا یک عامل دسکتاپ باشد.

این معماری کسب و کارهای آینده است و اگر ما می خواهیم از هم اکنون برای کسب و کار خود رشد و توسعه را پیش بینی کنیم، باید ایمان داشته باشیم که فقط یک راه کار پیش روی ماست و آن هم این که هر چه سریع تر سیستم های کهنه و دست و پا گیر قدیمی را کنار بگذاریم و به راه کارهای تعاملی جدید روی آوریم.

کسب و کار خود را آماده کنید.


 Communicationsoptimization_module2_458x353متمرکز و ساده

حرکت کنید به سمت Avaya Aura و با ایجاد زیر ساخت های مجازی که به سرورهای کمتری نیاز دارند و برنامه های کاربردی شما را تحکیم می بخشند، راه کار ایده آلی هستند تا بتوانید به سادگی تمرکز ایجاد کنید.

ترکیب مجازی سازی با تکنولوژی واقعی Avaya Aura اضافه بر تحکیم برنامه های کابردی کسب و کار ها بر روی دستگاه های مجازی باعث کاهش هزینه های عملیاتی می شود.

راه کارهای متمرکز و ساده Avaya Aura که مبتنی بر مجازی سازی می باشند، موجب کنترل هزینه های سرمایه گذاری در سطح کسب و کار ها خواهد شد.

این روش مدل جدید ارتباطات در کسب و کارهای جدید می باشد برای ماه های پیش روی نه سال های آتی.

زمان تغییر نرسیده است؟


Communicationsoptimization_module3_458x353کاهش هزینه های کلی مالکیت

راه کارهای همکاری در آینده نمی تواند مبتنی بر هزینه های سرمایه گذاری و هزینه های مالکیت زیاد باشد.

سرمایه گذاری در راه کارهای مبتنی بر تعامل ایده آل کسب و کار های آینده است.

آوایا (Avaya) ارائه دهنده چنین راه حل هایی است که مبتنی بر مدل های مالی کسب و کارهای جدید است که پرداخت هزینه ها بطور کلی بر اساس هزینه های اشتراکی و برنامه های کاربردی مبتنی بر ابر می باشد.

در این روش شبکه ها و زیر ساخت های خصوصی با هم ترکیب و به صورت یکپارچه با صرف هزینه های اشتراکی که به مراتب کمتر از مدل های سنتی می باشد اداره می شوند. معماری باز آوایا (Avaya) شامل ویژگی ها و قابلیت های مورد نیاز این روش های انعطاف پذیر می باشد که برآیند مثبت آن کاهش هزینه های مالکیت می باشد.


 Communicationsoptimization_module4_458x353[2][2]بهینه سازی برنامه های کاربردی

راه کارهای ارتباطی کسب و کارهای امروزی در اندازه برنامه های کاربردی مبتنی بر عامل دسکتاپ است.

راه کارهای ارتباطی یکپارچه گزینه قابل قبول کسب و کارهای آینده است.

راه کارهای ارتباطی یکپارچه یک راه حل مدرن امروزی مبتنی بر تعامل است که رسانه های ارتباطی مختلف و متنوعی را در اختیار کسب و کارها می گذارد و عوامل می توانند با ابزارهای مختلف ارتباطی بر اساس یک معماری باز و انعطاف پذیر به شبکه ارتباطی متصل شده و ارتباط های موثری را با اعضای تیم داشته باشند.

پیشنهاد ما به شما راه کار Avaya Aura است.

بر اساس ساختار مدرن ارتباطات یکپارچه حرکت کنید.


منبع: www.avaya.com (تغییراتی در مطالب بر اساس نیازهای بومی اعمال شده است.)