ایجاد یک محیط آموزشی امن و دارای قابلیت جابجایی و اتصال به شبکه

بهبود و رشد شبکه از طریق یک زیرساخت سیار قوی و قابل دسترسی آسان. یک زیر ساخت Cloud خصوصی به افزابش سرعت خدمت رسانی، ارائه خدمات یکپارچه و پیوسته و افزایش کارآیی شبکه کمک می کند.

مدیریت BYOD و پهنای باند از طریق بروز رسانی شبکه های بی سیم جهت ارائه سطوح دسترسی مختلف به کاربران. پیاده سازی سطوح دسترسی متفاوت از طریق افزودن قابلیت اتخاذ تصمیمات دسترسی لازم، افزایش قابلیت های دسترسی های میهمان به شبکه، دسترسی به پورتال، گزارشگیری و تحلیل.

بکارگیری شبکه قابل توسعه جهت ایجاد کلاس های آموزشی ترکیبی شامل ویدئو کنفرانس HD که دارای قابلیت دسترسی از راه دور و دسترسی سیار می باشد. با این قابلیت شما می توانید کلاس های درسی مجازی آنلاین سه بعدی داشته باشید که دانش آموزان و کارکنان می توانند در جلسه های سه بعدی شرکت و از طریق فایل های ارائه، صوت، تصویر و چت زنده با آن تعامل داشته باشند.

تامین پهنای باند و دسترسی لازم جهت ارائه قابلیت آزمون و ارزیابی آن لاین در دانشکده و بر طبق استاندارهای موجود

دستیابی به یک محیط آموزشی ایمن تر و مطمئن تر از طریق پشتیبانی از یک سیستم مدیریت هشدار بلادرنگ و نرم افزارهای امنیت و نظارت تصویری مبتنی بر IP برای هزاران دوربین.


 معماری باز و مبتنی بر استاندارد

بهره گیری از یک معماری باز که قادر به تامین نیازهای در حال رشد شبکه از طریق بهبود تجهیزات موجود می باشد

هزینه کلی مالکیت پایین تر از طریق رایانش ابری
شما می توانید با بهره گیری از راه کارهای مرکب از ابزارهای مشارکتی ابری و ابزارهی فعلی خود، به ابزارهای ارتباطی و مشارکتی پیشرفته با قیمت پایین برای هر کاربر در ماه دست یابید.

حفظ امنیت کلیه وسایل ارتباطی
با راه کارهای آوایا دانش آموزان و کارکنان شما می توانند از ابزارهای اکترونیکی دلخواه خود در مدرسه استفاده کنند و از  پشتبانی  نرم افزارهای پیشرفته امنیتی که قادر به مدیریت دسترسی و استفاده از شبکه هستند، منتفع گردند.

معماری باز، هزینه مالکیت پایین و حفظ امنیت، از مهم ترین قابلیت های راه کارهای آوایا می باشد.


 

یک زیر ساخت پیشرفته با قابلیت پشتیبانی از ابزارهای دیجیتال مورد علاقه کاربران

شما می توانید

به کمک یک زیرساخت قابل اطمینان، پایدار، قابل توسعه و مقرون به صرفه، دوره های آن لاین، آزمون و ارزیابی آن لاین، محتوای دیجیتال، سیستم های مدیریت یادگیری، دوره های آموزش از راه دور و برنامه های کاربردی مبتنی بر cloud ارائه نمایید.

شما می توانید امکان اتصال تلفن های همراه دانش آموزان  به شبکه WI-FI را در محوطه مدرسه فراهم آورید.

آوایا همه ی این ابزارهای مورد نیاز را به صورت یکپارچه فراهم نموده است.


 

رایانش ابری

تسهیل ارتباطات از طریق یکپارچه سازی خدمات و نرم افزارهای مبتی بر Cloud جهت یکپارچه سازی خدمات آموزشی.

راه کارهای مبتنی بر Cloud آوایا باعث کاهش هزینه ها شده و شما می توانید به ازای هر بار استفاده از تلفن های تحت شبکه، خدمات ارتباطات یکپارچه، توزیع خودکار تماس ها، مرکز تماس و پاسخگوی تلفنی خودکار هزینه ها را پرداخت نمائید.

چنین ساختاری به شما اجازه می دهد تا با آرامش بیشتری اضافه بر استفاده از قابلیت های بسیار سیستم های ارتباطی یکپارچه، به ارائه خدمات مرتبط با فعالیت های آموزشی بپردازید.

این روش کاهش هزینه های نگهداری را هم در پی خواهد داشت.


 

روش های جدید آموزشی

ایجاد محیط های خلاق و جدید آموزشی، دسترسی دانش آموزان به کلاس ها و منابع درسی از طریق نرم افزارهای مبتنی برCloud و تلفن همراه، دسترسی به خدمات تصویری از طریق تبلت و تلفن های هوشمند و شبکه خصوصی کاربران، ایجاد محیط آموزشی سه بعدی و امکان تعامل و مشارکت کارکنان و دانش آموزان از طریق جلوه های بصری، صوتی و ویدئویی سه بعدی.

آشکار است که اهمیت آموزش بر هیچ کسی پوشیده نیست، حال با توجه به تکنولوژی های امروزی، بدیهی است که باید از ابزارهای نوین و مدرن برای آموزش استفاده نمود تا اضافه بر فراگیر شدن دامنه ی آموزش، جذابیت های لازم نیز برای فرزندان شما که با ابزارهای گوناگونی در ارتباط هستند فراهم شود. این روش ها به بهبود شیوه های آموزشی منجر خواهد شد.

آوایا با نگاه بر همین نیازها، راه کارهای کاملی را ارائه نموده است.


 

نظارت و امنیت در مدرسه

موثرترین ابزار برای نظارت و کنترل اتفاقاتی که در مدرسه و دانشگاه روی می دهند، نظارت و کنترل ویدئویی است.

چنانچه برای حفظ امنیت در محیط آموزشی خود از دوربین های امنیتی استفاده می کنید، به آوایا و قابلیت اطمینان و عملکرد آن اعتماد کنید.

راه کارهای مبتنی بر شبکه آوایا قادر به پشتیبانی از هزاران دوربین در شبکه هستند. راه کارهای Safe School (مدرسه امن) آوایا با قابلیت های بالای امنیتی و اطلاع رسانی های چندرسانه ای از قبیل پیام های اضطراری، زنگ هشدار، قفل درها که قابل مدیریت در یک مکان متمرکز هستند، به شما در ایجاد یک محیط آموزشی امن کمک می کنند.

منبع: www.avaya.com (تغییراتی در مطالب بر اساس نیازهای بومی اعمال شده است.)