کسب مزیت رقابتی با استفاده از فن آوری

متمایز ساختن موسسه خود در میان سایر رقبا با بهره گیری از ارتباطات مقرون به صرفه سیار و بی سیم و راه کارهای شبکه ای پیشرفته

کاهش هزینه های زیرساخت با پیاده سازی یک پلتفرم ارتباطی باز، منعطف و استاندارد که قادر به کار کردن با نرم افزارهای موجود آموزشی شما است. این پلتفرم مبتنی بر SIP قابلیت سازگاری و تناسب با اندازه محیط آموزشی، استفاده در مکان های متعدد و بهینه سازی پویای پهنای باند را دارا می باشد.

بهبود مشارکت و ارتباطات میان دانشجویان، دانشکده ها و تیم های میان رشته ای. توسعه خدمات و کارکردهای مرکز تماس با پشتیبانی از دانشجویان از طریق کانال های ارتباطی متعدد موجود در ابزارهای الکترونیکی آنان.

بکارگیری راه کارهای دیجیتال و خلاق آموزشی. انتقال تجارب آموزشی از طریق دسترسی بی سیم به دوره های آموزشی آنلاین، کلاس های ویدئویی HD و ایجاد کلاس های درسی سه بعدی از طریق Cloud.

پشتیبانی مطمئن از هزاران دوربین IP در شبکه. این قابلیت به شما در افزایش امنیت محیط آموزشی کمک می کند.


 

دسترسی ایمن به محتوای آموزشی دانشگاه.

شبکه و زیرساخت بی سیمی را پیاده سازی کنید که قابلیت و توانایی آن در مدیریت امن هزاران کاربر و وسیله الکترونیکی به اثبات رسیده باشد.

ارائه راه کارهای آموزشی ترکیبی و آنلاین.

امکان مشارکت در وب و  ویدئو کنفرانس تصویری و با کیفیت HD در دانشگاه و به صورت آنلاین برای کلیه وسایل الکترونیکی ومستقل از مکان.

حذف هزینه های مدیریت سیستم با استفاده از راه کارهای جدید و خلاق.

بهبود زیرساخت های ارتیاطی سبب کاهش هزینه های سربار مدیریت سیستم می شود. شما می توانید هزینه های صرفه جویی شده را به تهیه امکانات ارتباطی سیار برای کارکنان دانشگاه اختصاص دهید تا همیشه امکان دسترسی به آنان برای دانشجویان فراهم باشد. علاوه بر این کاهش تلفن های رومیزی نیز باعث صرفه جویی بیشتر می گردند.


ارائه خدمات برتر به دانش آموزان و کارکنان

خدمات استثنائی یعنی

مسئولیت پذیری بالا

پاسخ گویی سریع

و دسترسی آسان.

آوایا به شما در افزایش توانایی مرکز تماس دانشگاه جهت ارائه بهتر خدمات به دانشجویان، دانشکده ها، والدین و فارغ التحصیلان از طریق انتقال تماس به فرد مناسب، کاهش زمان انتظار و امکان برقراری ارتباط از طریق کانال های گوناگون مانند صوت، پیام کوتاه، چت آنلاین، متن، پست الکترونیکی، پست صوتی و رسانه های اجتماعی، کمک می کند.


 

ارائه تجارت برتر آموزشی  

تیم فن آوری اطلاعات دانشگاه می تواند به کمک راه کارهای ارتباطی و مشارکتی ما یک محیط آموزشی مشارکتی و غنی به هنگام حضور دانش آموزان در کلاس درس های سنتی یا آنلاین فراهم کنند.

با این راه کارها دانشجویان می توانند با استفاده از نرم افزارهای مبتنی بر Cloud و نرم افزارهای موجود بر روی تلفن های همراه خود

در کلاس حضور یابند

منابع و اطلاعات را با استفاده از ویدئو کنفرانس HD به اشتراک گذارند

و در محیط های آموزشی سه بعدی در قالب تیم های دانشجویی با دیگران همکاری کنند.


 

تولید محتوای آموزشی ارزشمند و جذاب

دانشجویان کوشا معمولا اطلاعات را برای مدت زمان طولانی نگهداری می کنند.

نرم افزارهای مشارکتی سه بعدی و مبتنی بر وب آوایا امکان برگزاری جلسات بحث و گفتگوی آزاد و دسترسی به مواد آموزشی را برای دانشجویان و دانشکده ها، فراهم می سازد.

آوایا با ارائه مدرن ترین راه کارهای یکپارچه در زمینه های

سیستم های ارتباطی یکپارچه (Unified Communications)

ویدئو کنفرانس (Video Conference)

راه کارهای شبکه (Networking) و راه کارهای شبکه های مجازی (Virtual Networking)

محیط های آموزشی را به محیطی جذاب و با افزایش چشمگیر بهره وری تبدیل نموده است.


 

امنیت در دانشگاه

برخورداری از یک محیط امن در دانشگاه  امری حیاتی است.

چنانچه برای حفظ امنیت در دانشگاه  از دوربین های امنیتی استفاده می کنید، به آوایا و قابلیت اطمینان و عملکرد آن اعتماد کنید.

راه کارهای شبکه ای آوایا با قابلیت های بالای امنیتی و اطلاع رسانی های چندرسانه ای از قبیل پیام های اضطراری، زنگ هشدار، قفل درها  که قابل مدیریت در یک مکان متمرکز هستند، به شما در ایجاد یک محیط آموزشی امن و نظارت دقیق بر حوادث و رخدادها کمک می کنند.


منبع: www.avaya.com (تغییراتی در مطالب بر اساس نیازهای بومی اعمال شده است.)